Set růžové odrážedlo New Bobby Minnie BIG s klaksonem a růžové skládací autíčko Mini Bobby od 12 měsíců

Popis produktu

Set hraček odrážedlo New Bobby Minnie v něžné růžové barvě a k němu sladěné růžové skládací autíčko Mini Bobby jsou úžasná sada hraček pro všechny holčičky. Obě hračky jsou vhodné již od 12 měsíců. Tyto krásné a zábavné hračky pocházejí od uznávaného německého výrobce BIG, jehož symbolizuje buvol jako znak robustnosti, odolnosti a síly. Uvedené charakteristiky platí pro všechny hračky tohoto výrobce, který dbá na kvalitu a jejich bezpečnost. Každé děťátko se rádo hraje na řidiče auta nebo rádo samostatně jezdí a odrážedlo Bobby je ideální jako první dopravní prostředek, který se dítě učí řídit. Odrážedlo má pohádkový motiv Minnie. Výborně ho doplňuje zmenšenina odrážedla v podobě autíčka, která se dá skládat.

Odrážedlo New Bobby Minnie BIG s klaksonem od 12 měsíců růžové

BIG odrážedlo pro děti v provedení autíčka je motivováno pohádkovou postavičkou Minnie. Odrážedlo je licencovaný produkt značky Disney. Dívčí odrážedlo je vyhotoveno v krásné růžové barvě a dekorují ho kvalitní nálepky, které podtrhují dětský ráz autíčka. Autíčko Minnie je vhodné pro holčičky od 12 měsíců do 3 let a jeho nosnost je až 50 kg. Děťátko může na tomto jedinečném odrážedle již velmi brzy trénovat svaly na nohou. Odrážedlo pro děti BIG Bobby Minnie podporuje motorický i pohybový vývoj dítěte. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je vybaven novým typem řízení, díky kterému se dítě dokáže otočit i na velmi malém prostoru. Volant je navíc vybaven funkčním klaksonem.

Pod volantem se nachází malá skrýš na sladkosti, do které se vkládají doplňky značky BIG - elektrický startér, maják, elektrický klakson a pod. Barvy odrážedla jsou před poškozením slunečními paprsky chráněné UV ochranou. Kolečka odrážedla Bobby Minnie mají tiché pneumatiky, které skvěle sedí na silnici. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. V přední i zadní části autíčka jsou konektory pro připojení doplňků značky BIG - vozík, tažné lano a pod. Použité, zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Skládací autíčko pro děti Mini Bobby BIG délka 7 cm více druhů od 12 měsíců

Skládací autíčko Mini Bobby z dílny německé značky BIG je věrnou kopií dětského odrážedla BIG Bobby Car. Malé závodní autíčko s krásnými detaily je vyhotoveno v růžové barvě s precizními doplňky. Skládací autíčko Mini Bobby má oddělitelné díly, které do sebe zapadají prostřednictvím principu kostiček Lega. Děťátko může ponechat podvozek jednoho autíčka a připnout kapotu jiného. Autíčko je vhodné pro všechny děti od 1 roku. Jelikož si značka BIG dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Nemusíte se obávat, když si dítě vloží autíčko do pusy - díky kvalitním materiálům se neuvolní žádné škodliviny.

Odrážedlo i natahovací autíčko jsou testovány německým kontrolním orgánům TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Na dětské hračky je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že jsou zářivé a vypadají jako nové po dlouhou dobu. Dětské odrážedlo a natahovací autíčko se k sobě výborně hodí a přicházejí v cenově výhodné nabídce, která je opravdu neodolatelná. Neváhejte a zakupte jej svým malým rošťáka. BIG je renomovaný německý výrobce, který vyrábí kvalitní plastové hračky a má celosvětově silné postavení ve výrobě hraček. Rodiče této značce důvěřují kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Německý výrobce BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení59*28*31 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Nosnost50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné