Set Interaktivní Robot 1,2,3 Smart Smoby a balanční kužel s polštářem Cosy

Popis produktu

Interaktivní Robot 1,2,3 Smart s pohybovým senzorem a balanční kužel s polštářem Cosy je perfektní set hraček, které hravým způsobem všestranně rozvíjejí nejmenší chlapce i holčičky. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, vydrží dětem dlouhá léta, přičemž podporují logické myšlení, kognitivní schopnosti a pohybové dovednosti. Hračky od francouzského Smoby a německého BIG v sobě spojují moderní design, nejvyšší kvalitu a funkčnost.

Interaktivní Robot 1,2,3 Smart Smoby Hra na schovávanou a Následuj mě! s pohyblivým senzorem od 18 měsíců

Interaktivní robot 1,2,3 Smart z dílny francouzských designérů Smoby je perfektní dárek pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Je vybaven pohybovým senzorem a děti se zabaví s 2 herními módy, které vyzkouší jejich pohybové schopnosti. Robotická hračka se dokáže hýbat díky kolečkům a s detekcí pohybu dokáže dávat dětem zpětnou vazbu prostřednictvím hlasového výstupu. Zářivé barevné provedení z kvalitního, odolného plastu v kombinaci se světelnými a zvukovými efekty zaručeně zabaví i několik dětí na dlouhá léta. Zlepší si postřeh a koncentraci, naučí rychle reagovat.

Herní módy:

  • 1,2,3 Jdeš! – robot si na začátku hry zakryje prsty oči, počítá do 3 a dítě má za úkol nepozorovaně se k němu přiblížit a stisknout tlačítko na jeho hlavě. Po ukončení počítání si sundá ruce a dítě musí zůstat stát. V případě, že se pohybuje, musí se vrátit na startovní čáru. Při této hře se učí trpělivosti, soustředěnosti a rychlým reakcím. 
  • Následuj mě! – pohybový mód, během kterého dítě dostává příkazy, robot předvádí různé pohyby a dítě je musí zopakovat. Dokáže se otáčet o 360° je velmi obratný, chodí dopředu, dozadu, točí se. Zároveň vydává světelné efekty. Dítě si při opakování pohybů procvičí celé tělíčko a zpevňuje svalstvo rukou a nohou.

Balanční kužel s polštářem Cosy BIG houpačka-skluzavka-prolézačka-pískoviště-bazén od 12 měsíců

Balanční kužel s polštářem Cosy je moderní a originální multifunkční hračka od špičkového německého výrobce BIG a je vhodná pro chlapce a holčičky již od 12 měsíců. Hlavní výhoda balančního kužele spočívá ve správném rozvíjení dětské motoriky a rovnováhy jednoduchým a přirozeným způsobem. Kužel je speciálně tvarovaný tak, že se v něm dětičky cítí bezpečně, připomíná jim náruč rodičů. Balanční kužel dětem umožňuje houpání, kolébání, točení, mohou si v něm hrát s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo nebo skluzavku.

Dětský kužel se dá využít v interiéru i exteriéru – poslouží jako bazének, pískoviště nebo prolézačka. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Děti si rychle osvojí správné držení těla, vypěstují si smysl pro udržování stability a rovnováhy, procvičí a zpevní si svalstvo na rukou i nohou. S balančním kuželem BIG se u dětí také rozvíjí obratnost a přesnost, lépe vnímají prostor a fyzikální zákony – jsou mnohem vnímavější. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu20*15*26 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení24*18*30 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,29 kg
NoteBattery: 4 x AA/LR6 not included
Barvažlutá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.