Set interaktivní Robot TIC Smart Smoby s 3 naučnými hrami a balanční kužel s polštářem Cosy

Popis produktu

Interaktivní Robot TIC Smart s 3 naučnými hrami a balanční kužel s polštářem Cosy je špičkový set hraček, který zaujme chlapce a dívky od 12 měsíců a pomůže jim se všestranně rozvíjet. Nádhernou sadu hraček máme v nabídce za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí, vydrží dětem dlouhá léta, přičemž podporují logické myšlení, kognitivní schopnosti, smysl pro rovnováhu a jemnou motoriku. Zahraje se s nimi i několik dětí, sourozenci a kamarádi. Hračky od Smoby a německého BIG v sobě spojují moderní design, nejvyšší kvalitu a funkčnost.

Interaktivní Robot TIC Smart Smoby s 3 naučnými hrami

Interaktivní robot TIC Smart od francouzského Smoby je špičková elektronická hračka, se kterou si zahrají děti od 12 měsíců. Dětský robot s originálním francouzským designem v krásném barevném provedení nabízí množství světelných a zvukových funkcí, takže si ho děti zamilují na první pohled. Při hře si děti rozvíjejí kognitivní a motorické dovednosti, přičemž se mohou těšit na různé herní varianty, které prověří jejich schopnosti. Inteligentní hračka díky dotykovým senzorům rozeznává reakce dítěte a dává hlasovou zpětnou vazbu podle toho, zda je reakce správná nebo ne. Děti si cvičí logické myšlení, koncentraci a zároveň i motorické dovednosti.

Herní varianty:

  • učení a správné přiřazení částí těla na základě pokynů (hlava, ruky, nohy, bříško) 
  • rozpoznávání a spojování barev (modrá, zelená, oranžová, bílá)
  • taneční režim (vydává různé melodie, pohybuje hlavou v rytmu hudby a motivuje děti k tanci)

Balanční kužel s polštářem Cosy BIG houpačka-skluzavka-prolézačka-pískoviště-bazén od 12 měsíců

Balanční kužel s polštářem Cosy je moderní a originální multifunkční hračka od špičkového německého výrobce BIG a je vhodná pro chlapce a holčičky již od 12 měsíců. Hlavní výhoda balančního kužele spočívá ve správném rozvíjení dětské motoriky a rovnováhy jednoduchým a přirozeným způsobem. Kužel je speciálně tvarovaný tak, že se v něm dětičky cítí bezpečně, připomíná jim náruč rodičů. Balanční kužel dětem umožňuje houpání, kolébání, točení, mohou si v něm hrát s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo nebo skluzavku.

Dětský kužel se dá využít v interiéru i exteriéru – poslouží jako bazének, pískoviště nebo prolézačka. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu16*12*28 cm
Celková výška28 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,7 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 1.5V not included
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné