Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou a sada kuchyňských spotřebičů od francouzského Smoby je výborný dárek pro všechny šikovné děti od 3 let, které si rády hrají na povolání kuchařů. Nádhernou sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Hračky spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na šéfkuchaře, učí se používat nové kuchyňské nářadí a hravým způsobem si tak rozvíjejí logické myšlení, fantazii a představivost.

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami

Restaurace s elektronickou kuchyňkou dokáže růst s chlapci a dívkami od 3 do 8 let! Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám malých kuchařů a kuchařek, díky podstavcům s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu. Děti se mohou těšit na troubu, kávovar, ledničku, sporák se zvukem vaření, elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou, stůl se židlí a množství dalších doplňků, které jsou nezbytné pro chod restaurace.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18° stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Ruční mixér Mini Tefal Smoby s metličkami modrý

Ruční mixér Mini Tefal je další domácí spotřebič s realistickým designem. Modrý mixér obsahuje jeden pár metel na šlehání šedé barvy, které se dají vyjímat. Na vrchu má mixér bílá a šedá tlačítka a na boku logo mini Tefal. Rozměry dětského mixéru mini Tefal jsou 11*5*17 cm. Dětský mixér Tefal je replikou opravdového mixéru, výborně zapadne do každé dětské kuchyňky a zajistí ještě zábavnější a realističtější hru na kuchaře a kuchařky. Mixér do kuchyňky je vhodný pro děti od 3 let.

Rychlovarná konvice Mini Tefal Smoby bílo-žltá 

Rychlovarná konvice Mini Tefal je moderní hračka pro děti, která se výborně hodí do každé dětské kuchyňky. Žluto-bílá konvice je ozdobena logem mini Tefal. Víko konvice lze odklopit jako u klasické rychlovarné konvice. Tyto a jiné detaily skvěle podtrhují její realistický vzhled. Rozměry dětské konvice mini Tefal jsou 11,8*6,8*13,8 cm. Konvice potěší všechny děti, které si rády hrají v kuchyňce a stane se nedílnou součástí každé dětské kuchyňky. Výborně se také hodí k čajovým setům. Hrou s hračkami, které připomínají reálné domácí spotřebiče se dítě učí, jak se používají, rozvíjí si motoriku a osvojuje si znalosti fungování věcí.

Topinkovač Tefal Express Smoby s topinkami bílý

Topinkovač Tefal Express je replika topinkovače značky Tefal, takže děti mají pocit, že si dělají toasty jako velcí dospělí. Vložte do topinkovače 2 topinky, stiskněte tlačítko na boční straně a po několika sekundách topinky samy vyskočí ven. Dětská hračka do kuchyňky má pěkné bílo-zelené barevné provedení. Hračka pro malé snílky podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu. Také je to skvělý doplněk ke kuchyňkám Smoby. Je to hračka vhodná pro děti od 3 let. Prostřednictvím topinkovače pro děti rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci.

Tlakový hrnec Tefal Clipso Smoby s červenou pokličkou

Dětský tlakový hrnec Mini Tefal je replika hrnce značky Tefal, takže děti mají pocit, že se hrají s opravdovým kuchyňským nádobím. Hrnec na hraní přichází v balení s poklicí, která se dá pevně připojit k hrnci, má mechanické funkce. Dětská hračka do kuchyňky má pěkné bílo-červené provedení. Hračka pro malé neposedy podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu. Také je to skvělý doplněk ke kuchyňkám Smoby.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.