Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou a panenky kamarádky Nephelie a Iris Rainbow je fantastická sada hraček, která je vhodná pro všechny děti již 3 let. Akční set nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky od Smoby a Corolle spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si hry na povolání šéfkuchařů a postarají se o nádherné panenky, které se stanou jejich neodlučitelnými kamarádkami. Hravým způsobem si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a fantazii.

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami

Restaurace s elektronickou kuchyňkou dokáže růst s chlapci a dívkami od 3 do 8 let! Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám malých šéfkuchařů, díky podstavcům s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém v ěku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu. Děti se mohou těšit na troubu, kávovar, ledničku, sporák se zvukem vaření, elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou, stůl se židlí a množství dalších doplňků, které jsou nezbytné pro chod restaurace.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18° stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Panenka Nephelie Rainbow Dolls Corolle s hedvábnými vlasy a vanilkou růžová 38 cm 

Krásná panenka Nephelie Rainbow Doll Corolle určená pro děti od 3 let má tělíčko měkké a lehké jako cukrová vata, kterou je obklopena. Panenka Nephelie s překrásnými růžovými vlasy vyrostla ve světě duhy do výšky 38 cm a její osobnost je opravdu temperamentní, o čemž svědčí i její veselé šaty a hravý účes. Šedooká Nephelie je oblečena v rozkošných bílých šatičkách s trendy potiskem, který tvoří duhy a jednorožce. Nechybí jí ani fialové tečkované tričko a výrazné tyrkysové kozačky, díky kterým je vždy v centru pozornosti. Do očí však děti jako první určitě udeří výrazné růžové vlasy svázané do koňského ohonu, které mohou kdykoli rozpustit a vytvořit panence jiný zábavný účes.

Panenka Iris Rainbow Dolls Corolle s hedvábnými vlasy a vanilkou fialová 38 cm

Oblíbená panenka Iris Rainbow Doll Corolle určená pro děti od 3 let má tělíčko měkké a lehké jako cukrová vata, kterou je obklopena. Její dlouhé ruce a nohy dětem umožňují postavit panenku do jakékoli polohy, takže Iris může sedět s překříženýma nohama nebo kráčet. Originalita panenky Iris se odráží i na její tvářičce. Pronikavé hnědé oči a výrazné pihy dělají z panenky Corolle jedinečnou osobnost, se kterou si vaše děťátko bude rozumět od první chvíle. Samozřejmostí je i jemná, nevtíravá vůně vanilky, která ještě umocňuje kouzelný a pohádkový pocit. Panenka Iris s překrásnými fialovými vlasy vyrostla ve světě duhy do výšky 38 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.