Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou a jídelní židle s čurající panenkou je fantastická sada hraček pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Moderní sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky Smoby a Corolle spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si šéfkuchaře, obchodníky a malé maminky mohou relaxovat s veselou panenkou Emmou s originálními funkcemi.

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami

Restaurace s elektronickou kuchyňkou dokáže růst s chlapci a dívkami od 3 do 8 let! Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám kuchtíky, díky podstavcům s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu. Děti se mohou těšit na troubu, kávovar, ledničku, sporák se zvukem vaření, elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou, stůl se židlí a množství dalších doplňků, které jsou nezbytné pro chod restaurace.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Jídelní židlička 2v1 Mon Grand Poupon Corolle pro 36–42 cm panenku

Originální jídelní židle 2v1 pro panenku Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle představuje úžasný doplněk, který vašemu děťátku během hry s panenkou Corolle nesmí chybět. Tato úžasná jídelní židle v šedé barvě pro panenky Corolle s velikostí 36–42 cm a zabaví všechny děti od 3 let. Židle z prvotřídních materiálů se dá používat dvěma způsoby, takže hra s ní vaše děti nikdy neomrzí. Jídelní židli 2v1 Corolle mohou děti využívat jako vysokou židličku na krmení nebo jako klasickou židli se stolkem. Díky této krásné židli se panenka Corolle naučí rychle sedět a její krmení bude zábavou.

Panenka Emma pije čurá a koupe se Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s modrýma mrkacíma očima a 3 doplňky

Oblíbená panenka z dílny francouzské značky Corolle Emma Mon Grand Poupon je připravena posadit se na nočník! Jako jediný e-shop na trhu vaše děti potěšíme krásnou panenkou s neuvěřitelně propracovanými detaily, charakteristickou vanilkovou vůní a množstvím doplňků. Panenka Emma v okouzlujícím růžovém oblečení pro děti od 2 let se díky péči vašeho děťátka naučí pít z láhve a čurat do nočníku. Každá hra s panenkou začíná krmením z láhve a pokračuje tím, že děťátko posadí panenku Emmu na nočník a stiskne její bříško. Panenka se vyčurá do růžového nočníku a je připravena na voňavou koupel. Veselá modrooká panenka Corolle s 3 doplňky – nočníkem, láhví a dudlíkem navíc zavírá oči, když leží na zádech. Překrásná panenka Emma Mon Grand Poupon s velkýma modrýma očima má velikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.