Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou s koutkem, kavárnou a židlemi představují vynikající soupravu pro všechny šikovné a neposedné děti od 3 let. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Hračky Smoby spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si také na vedoucí restaurace, obchodníky a hravým způsobem si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a učí komunikovat se svými hosty.

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami

Restaurace s elektronickou kuchyňkou dokáže růst s chlapci a dívkami od 3 do 8 let! Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám kuchtíky, díky podstavcům s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu. Děti se mohou těšit na troubu, kávovar, ledničku, sporák se zvukem vaření, elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou, stůl se židlí a množství dalších doplňků, které jsou nezbytné pro chod restaurace.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Kavárna s Bio Espresso kávovarem Coffee House Smoby pokladna s elektronickými funkcemi a skener se světlem a zvukem

Dětská kavárna Coffee House od francouzského výrobce Smoby je špičková hračka, se kterou se zabaví kluci i holky od 3 let. Zabudovaná pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně zabaví malé obchodníky a espresso kávovar s rozličnými náplněmi připraví malým zákazníkům chutnou kávičku. Šikovní prodavači si díky funkční kalkulačce s displejem mohou přesně vypočítat, jakou hotovost by měla přijmout od zákazníků. Úhradu za nákup mohou zákazníci zrealizovat i pomocí platební karty. Obchůdek pro děti je dále vybaven mikrofonem a čtečkou kreditních karet. Produkty lze oskenovat elektronickým skenerem, který vydává charakteristické zvuky a svítí.

Dětská kavárna nabízí dětem sadu 57 skvělých doplňků a mezi nimi najdou různé krabičky s cereáliemi, koláčky, sušenkami, mlékem, bonbony marshmallow a ovocným džusem. Dále si mohou vybírat také z různých druhů ovoce, pekárenských výrobků a koláčů. Svou zakoupenou snídani s kávičkou si malí zákazníci odnesou na tácku, přičemž jim nebudou chybět talířky, příbory a pohárky. Výška dětské kavárny je 90 cm a celkové rozměry hračky jsou 60*60*90 cm. Elektronická kavárna funguje na baterie typu 1 x LR54/AG10, která je součástí balení a 1 x LR03, která není součástí balení.

Židle pro děti Kid Furniture Chair Grey Smoby s UV filtrem 50 kg nosnost – 2 kusy

Židle pro děti Kid Furniture Chair od francouzského Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti již od 18 měsíců. Židle je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, její povrch je chráněn anti UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani po letech používání. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž její celková výška je 50 cm. Pyšní se vysokou nosností až 50 kg a díky opěradlu naučí dítě samostatně sedět v té správné poloze. Děti ji využijí během celého roku – v interiéru i exteriéru během zahradních oslav, posezení, mohou se na ní občerstvit, prohlížet si obrázkové knížky a relaxovat. Součástí tohoto setu je 1 šedá a 1 zelená židle.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.