Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou a dřevěný fotbalový stůl od francouzského Smoby představují vynikající soupravu hraček, která potěší všechny děti od 3 let. Stylovou sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky Smoby spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si šéfkuchaře, obchodníky a relaxovat budou při napínavém stolním fotbale, přičemž se všestranně rozvíjejí.

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami

Restaurace s elektronickou kuchyňkou dokáže růst s chlapci a dívkami od 3 do 8 let! Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám kuchtíky, díky podstavcům s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu. Děti se mohou těšit na troubu, kávovar, ledničku, sporák se zvukem vaření, elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou, stůl se židlí a množství dalších doplňků, které jsou nezbytné pro chod restaurace.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Dřevěný fotbalový stůl Click&Goal Soccer Table Smoby skládací a rozkládací za 10 minut s 2 míčky od 8 let

Dřevěný fotbalový stůl od francouzského Smoby je špičkový sportovní doplněk do každé domácnosti, se kterým se zabaví děti již od 8 let. Nádherný stůl ze dřeva působí nadčasově a moderně, disponuje pevnou dřevěnou konstrukcí. Využijete ho nejen doma, ale vzít ho můžete i na návštěvy ke kamarádům – díky promyšlenému systému ho dokážete sestavit za 10 minut. Čtyři teleskopické tyče s pohodlnými černými rukojeťmi umožňují snadné ovládání figurek fotbalistů v barevných dresech označených čísly. Fotbalový stůl je vhodný pro 2–4 hráče fotbalu. Stůl má zabudovaný zachycovač míčků a také počítadla gólů na obou stranách.

V balení se nacházejí také 2 korkové míčky, které jsou nezbytností při napínavých fotbalových zápasech. Stolní fotbal je už dlouhá léta oblíbenou zábavou jak pro děti, tak i pro dospělé. Při hře si chlapci i dívky zábavnou formou procvičují své reflexy, trénují svou přesnost a zručnost při střílení gólů. Stolní fotbal je velmi dobře vyvážený, zabaví nejen děti, ale zahrát si s dětmi mohou i dospělí. Stůl z přírodního dřeva stojí na 4 pevných nohách, jeho povrch je příjemný na dotek. Rozměry stolku na hraní jsou 97*94*82 cm, přičemž jeho celková výška je 82 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.