Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou a vaflovač s mixérem, potravinami a nádobím je dokonalá souprava hraček pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání kuchařů. Moderní set hraček máme v nabídce za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Hračky od Smoby a Écoiffier spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na šéfkuchaře, číšníky a manažery restaurace, díky čemuž si hravým způsobem rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení a fantazii.

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami

Restaurace s elektronickou kuchyňkou dokáže růst s chlapci a dívkami od 3 do 8 let! Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám malých šéfkuchařů, díky podstavcům s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu. Děti se mohou těšit na troubu, kávovar, ledničku, sporák se zvukem vaření, elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou, stůl se židlí a množství dalších doplňků, které jsou nezbytné pro chod restaurace.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18° stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Nádobí a doplňky do kuchyňky Cooking Pots and Traditions Vert Azur Écoifffier

Nádobí a doplňky do kuchyňky Cooking Pots and Traditions od francouzského výrobce Écoiffier potěší všechny děti od 18 měsíců, které si rády hrají na povolání šéfkuchařů. Soupravu nádobí do kuchyňky tvoří 20 doplňků, mezi nimiž se nacházejí 2 hrnce s poklicí, 1 kastrol s poklicí, 3 klasické hrnce, pánev s vajíčkem, kuchyňské náčiní, pekáč s kuřátkem a 3 druhy zeleniny. S jídelní sadou si děti zahrají na přípravu jídla a stolování pro sebe a své nejbližší. Nádobí s doplňky jsou uloženo v praktické krabici s designem kuchyňky. Kolekce hraček Vert Azur je šetrná k životnímu prostředí, jsou dodávány ve 100% recyklovaných kartonových obalech.

Vaflovač s mixérem a kávovarem Small Household Appliances Écoiffier s vaflemi a 24 doplňků od 18 měsíců

Vaflovač s mixérem a kávovarem Small Household Appliances od francouzského Écoiffier představuje skvělou soupravu pro každé dítě od 18 měsíců, které si rádo hraje na profesi šéfkuchaře. V bohaté 24dílné sadě se nachází zelený vaflovač se 4 vaflemi ve tvaru srdíčka, červený kávovar, mixér na ovoce s otočným knoflíkem s mechanickým zvukem klikání, šlehačka, skleničky, lžičky, citron, jahůdka a další ozdobné doplňky. Všechny doplňky děti využijí při hře s dětskými kuchyňkami, obchůdky, restauracemi, kavárničkami, ale lze si s nimi hrát i samostatně. Jsou vyrobeny z prvotřídního plastu, který vydrží dlouhá léta a jejich pestré barvy rozvíjejí u dětí fantazii a představivost.

Potraviny do kuchyňky 100 % Chef Écoiffier 20 dílů od 18 měsíců

Sada potravin do kuchyňky 100% Chef Écoiffier je originální sada doplňků do kuchyňky. Dětské potraviny jsou vhodné od 18 měsíců. Sadu tvoří 20 doplňků, ke kterým patří plechovky s hráškem a rajčaty, nutela, jogurty, kola, mléko, džus, minerálka, pomeranče, majonéza a kečup. Sada potravin pro děti se hodí do dětské kuchyňky, ale i na samostatnou hru. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.