Popis produktu

Restaurace s elektronickou kuchyňkou a pracovní dílna Spidey s elektronickým trenažérem je moderní sada hraček pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Skvělý set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výhodně ušetří. Hračky spolu krásně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si na šéfkuchaře a majitele restaurace, konstruktéry a závodníky. Hravým způsobem si rozvíjejí logické myšlení, pohybové dovednosti, fantazii a prostorové vidění.

Restaurace s elektronickou kuchyňkou Chef Corner Restaurant Smoby oboustranná s tekoucí vodou a specialitami

Restaurace s elektronickou kuchyňkou dokáže růst s chlapci a dívkami od 3 do 8 let! Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám malých šéfkuchařů, díky podstavcům s výškou 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém v ěku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu. Děti se mohou těšit na troubu, kávovar, ledničku, sporák se zvukem vaření, elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou, stůl se židlí a množství dalších doplňků, které jsou nezbytné pro chod restaurace.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi nimiž kuchaři najdou i těstoviny, které při teplotě nad 18° stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí i lžičky, nožíky, vidličky, talířky, kelímky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s pokličkou, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, prkénko a napichovací vidlička.

Trenažér Spidey V8 Driver Marvel Smoby elektronický simulátor se zvuky a pedály

Trenažér Spidey V8 Driver Marvel od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které si oblíbily animovaného hrdiny Spiderman. Originální modro-červený trenažér je vybaven nastavitelným ergonomickým sedadlem ve 3 polohách, mechanickými pedály a brzdou. Při jízdě budou mít kluci a holčičky k dispozici elektronický volant, který je vybaven světelnými a zvukovými efekty, díky čemuž zažijí realistické zážitky při jízdě po rolující mapě.

Při otáčení volantu se řidiči spolehnou na světelnou signalizaci (vlevo/vpravo), na volantu mají ukazatel rychlosti, množství tlačítek pro různé simulace a reproduktor, který vydává až 15 zvuků. Dětský trenažér je vyroben z prvotřídních plastových materiálů se zaoblenými hranami, děti si s ním vydrží hrát dlouhá léta. Při hře s trenažérem si rozvíjejí pohybové dovednosti, reflexy, představivost a fantazii. Rozměry trenažéru jsou 85*36*57 cm, baterie nejsou součástí balení.

Pracovní dílna Spidey Bricolo Center Marvel Smoby se skluzavkou a autíčkem s 92 doplňky 110 cm výška

Pracovní dílna Spidey Bricolo Center Marvel od francouzského výrobce Smoby představuje skvělou volbu pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Moderní dílna v červeno-modrém provedení s animovaným motivem Spidey umožní dětem zahrát si na opraváře a konstruktéry. Originální sada 92 doplňků v sobě skrývá pracovní nářadí – pilku, montážní klíče, kleště, kladivo, šroubovák, šrouby, hřebíky, matice, svěrák, boxy a montážní dílky. Děti se mohou těšit také na skládací autíčko s figurkou Spidey, které mohou spouštět po rampě z pracovního stolku.

Zadní panel stolku poslouží dětem k zavěšení pracovního nářadí, je vyzdoben obrázkem Spidermana a také návodem k poskládání autíčka. Stolek je vybaven také praktickými boxy, do kterých si děti uloží montážní dílky, otvory pro zatloukání hřebíků, pravítkem a svěrákem pro uchycení dílců. Ve spodní části stolku je úložný prostor pro nářadí a doplňky. Pracovní dílna s motivem Spidermana ze studia Marvel připraví dětem spoustu radostných chvil se svým oblíbeným hrdinou. Rozměry produktu jsou 110*34*110 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovní plochy51 - 59 cm
Rozměry balení76*24*82 cm
Celková délka138 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.