Set redukce na toaletu Beaba Mineral a schůdky autíčko od 18 měsíců

Popis produktu

Objevujte praktické doplňky pro nejmenší děti za skvělou cenu. Set redukce na toaletu Beaba Mineral a schůdky ve tvaru autíčka jsou originální a nadčasové produkty, které jsou vhodné pro chlapce i dívky. Dětská redukce na WC a červené dvoustupňové schůdky Baby Step s automobilovým motivem jsou vyrobeny z bezpečných a kvalitních materiálů. Praktické a designové doplňky pomohou nejmenším dětem, které se učí používat toaletu, přičemž je ocení i rodiče, kteří koupí setu výhodně ušetří.

Redukce na toaletu Beaba mineral od 0 měsíců

Redukce na toaletu Beaba je moderní sedadlo na záchod, které pomůže vašemu děťátku přejít z nočníku na wc pro dospělé. Sedadlo na toaletu se upevňuje na třech místech, takže je maximálně bezpečné a navíc má okraje, přes které se nedostane spláchnutá voda. Sedátko má vyvýšené opěradlo, takže děťátku se na něm sedí pohodlně a nemusí se bát, že by propadlo do toalety. Redukce na toaletu se snadno čistí a součástí balení je i háček, kterým můžete sedátko zavěsit na wc mísu nebo na stěnu u wc.

Dětské schůdky autíčko BIG od 18 měsíců červené

Dětské schůdky BIG se vyznačují dokonalou stabilitou, bezpečným protiskluzovým povrchem a jednoduchou údržbou. Schůdky pro děti BIG pomohou dětem dostat se k umyvadlu nebo na toaletu. Červené dětské schůdky jsou dekorované krásnými nálepkami s motivem autíčka. Schůdky pro děti jsou vhodné pro děti od 18 měsíců a využijí je holčičky i chlapci.

Celkový výška schůdků je 21 cm a díky praktickému úchytu mohou děti stupínek snadno přenášet. Silikonové nohy schůdků zajišťují, aby se schůdky nehnuly z místa, a protiskluzová nášlapná plocha dodává dětem pocit bezpečí. Schůdky mají vysokou nosnost – až 50 kg, a to díky odolnému a stabilnímu plastu, takže stupínek se dvěma schůdky vydrží i nešetrné zacházení.

Charakteristika setu

  • doplňky pro nejmenší děti
  • ideální na odučených od používání plenek
  • dokonale sladěná redukce a schůdky
  • motiv autíčka

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Všechny produkty péče o děti jsou kvalitní a zároveň jednoduché na použití. Hračky a doplňky BIG jsou vyráběny v Německu s použitím vysoce kvalitního plastu, který je bezpečný a odolný. Výrobce BIG poskytuje na své produkty nadstandardní záruku 3 roky. Vyberte si cenově zvýhodněný set BIG, se kterým hravě odučíte své děti od používání plenek a naučíte je samostatnosti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu40*41*19 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,5 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...