Set prolézačka Adventure Car se skluzavkou Smoby a vozík na tahání s dobrodružnou dráhou pro rozvoj pohybu a rovnováhy

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří vynikající multifunkční prolézačka Adventure Car a dobrodružná dráha s vozíkem na tahání. Hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který dbá na vysokou kvalitu a originalitu svých výrobků. Snížená cena potěší rodiče, kteří ušetří více, než při koupi hraček samostatně. Hračky v setu barevně a designově a spolu vytvoří jedno dokonalé zábavné hrací centrum, se kterým děti od 18 měsíců stráví venku dlouhé hodiny a zabaví se během celého léta.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadnou do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Vozík na tahání z cukrové třtiny Ocean Bio Sugar Cane Beach Cart Smoby

Potěšte své děti ekologickými hračkami z kolekce Smoby Green. Vozík na tahání z cukrové třtiny Ocean od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti již od 18 měsíců. Vozík je vyhotoven s krásným motivem podmořského světa, který okouzlí chlapce a dívky na první pohled. Součástí vozíku je také 5dílná sada hraček do písku, ve které se nachází kbelík, lopatka, hrabičky, bábovička ve tvaru plachetnice a sítko na přesypávání písku. Celá sada je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, nezatěžující životní prostředí.

Dobrodružná dráha Adventure Course Smoby na rozvoj pohybových smyslů dětí od 24 měsíců

Dobrodružná dráha Adventure Course od francouzského výrobce Smoby přinese dětem od 2 do 6 let řadu příležitostí k procvičení pohybových schopností, reflexů, zlepšení prostorového vnímání a koordinace celého těla. Hravým způsobem přijdou na to, jak správně udržovat rovnováhu, přičemž se mohou těšit na různé úrovně obtížnosti, které jim nabídne dráha o celkové délce 3,5 metru a nosnosti až 50 kg.

Dráha se skládá z pevných a odolných plastových dílů, tvoří ji 4 chodníky a 4 opěrné body, které lze libovolně propojovat a kombinovat, takže se děti ani na chvíli nenudí. Využijí ji v interiéru i exteriéru, po celý rok si na ní mohou hrát a soutěžit se svými sourozenci a kamarády. Její povrch je chráněn anti UV filtrem, své krásné barvy si zachová i po letech používání a skvěle odolává vlivům počasí. Jednotlivé díly jsou protiskluzové, mají silné a odolné stěny. Tréninková dráha je vhodná i pro hru více dětí, které si vyzkouší svoji šikovnost při různých hrách.

Francouzský Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*76 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.