Set prolézačka Tour Aventure Smoby dlouhou 160 cm a kbelík set Nemo od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní prolézačky Tour Aventure a vědro setu Nemo pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech červené a zelené barvy. Set je složen z kvalitní prolézačky Tour Aventure a krásného vědro setu Nemo pro děti. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Prolézačka pro děti Tour Aventure Smoby se skluzavkou dlouhou 160 cm a tunelem od 2 let

Smoby dětská prolézačka Tour Aventure je dobrodružná sportovní věž se skluzavkou, žebříkem a pohádkovým tunelem. Dětská prolézačka je vyrobena s dvojitou stěnou, což zajišťuje pevnou a stabilní stavbu. Část na klouzání má délku 160 cm. Z každé ze tří stran má dítě jiné možnosti na vylézání podlézání slézání a prolézání. Tato krásná a praktická dětská prolézačka nabízí velmi mnoho možností pohybové aktivity a dovádění na prolézačce. Ideální hračka pro dítě na rozvoj svalstva, posílení stavby těla, jakož i duševního rozvoje, rozvahy, plánování a přesnosti dítěte. Prolézačka pro děti je provedena v krásných zeleno-červených barvách, doplněných jemnou hnědou.

anti UV filtr, který chrání povrch prolézačky před účinkem slunečního záření, a tak barvy prolézačky pro děti nevyblednou dlouhý čas. Vhodné pro děti od 2 let, které si pohybem a lezením posilují zejména zádové svalstvo. Pohodlně se zde zahraje i více dětí. Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, s pevnou konstrukcí. Hmotnost balení je 24,3 kg. Rozměry produktu jsou 305*158*320 cm a rozměry balení jsou 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, ale zároveň jemný a příjemný na dotek. Stěny prolézačky jsou dvojité, což dětské prolézačce Tour Aventure zaručuje stabilitu. Výška podlaží od země je 71 cm, výška opěrky 51 cm. Skluzavka má šířku 40 cm.

Set do písku Hledá se Nemo Smoby od 18 mesiců

Smoby set pro děti do písku obsahuje 6 kusů nářadí. Dětský set do písku v kyblíku se skládá z plastového kbelíky, hrabiček a lopatky, sítka, formičky a konve na vodu. Set do písku pro děti je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Děti si užijí hru v písku naplno s novým setem, který je proveden v krásném pohádkovém motivu s obrázkem rybičky Dory. Set kbelíky je v syté žluté a zelené barvě s krásným pohádkovým motivem na kyblíku. Výška kbelíky je 22 cm. Je to ideální hračka pro dítě na hru v písku nebo s vodou. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set prolézačky Tour Aventure a vědro setu Nemo potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení122*51*64 cm
Hmotnost24,30 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné