Set prolézačka Tour Aventure Smoby se skluzavkou délka 160 cm a šlapací traktor RX Bull s přívěsem

Popis produktu

Unikátní set hraček Smoby - prolézačka Tour Aventure a červený traktor RX Bull na šlapání jsou skvělou kombinací dětských hraček na hraní venku. Set hraček nabízí dětem vše co čem touží. Součástí prolézačky je i praktická skluzavka, na které se děti vyřádí. Ve spodní části je bunkr, nebo dětský domeček, a hrát se mohou i na schovávanou v tunelu. Šlapací traktor poskytuje dětem aktivní pohyb. Dětský traktor je vhodný pro každého malého farmáře, který rád převáží věci a napodobuje dospělé. Dětským setem hraček potěšíte své ratolesti hned dvojnásobně a nejen to. Koupí dětského setu se potěší i vaše peněženka, protože set hraček se cenově vyplatí více než koupě separátních hraček.

Dětská prolézačka Tour Aventure Smoby se skluzavkou dlouhou 160 cm a tunelem od 2 let

Smoby dětská prolézačka Tour Aventure je dobrodružná sportovní věž se skluzavkou, žebříkem a pohádkovým tunelem. Dětská preliezačkaje vyrobena s dvojitou stěnou, což zajišťuje pevnou a stabilní stavbu. Část na klouzání má délku 160 cm. Výška věže je 120 cm, šířka 153 cm a délka 320 cm. Z každé ze tří stran má dítě jiné možnosti na vylézání podlézání slézání a prolézání. Tato krásná a praktická dětská prolézačka nabízí velmi mnoho možností pohybové aktivity a dovádění na prolézačce. Jednoduchým způsobem rozvíjí zručnost a pohybovou šikovnost dítěte.

Ideální hračka pro dítě na rozvoj svalstva, posílení stavby těla, jakož i duševního rozvoje, rozvahy, plánování a přesnosti dítěte. Prolézačka pro děti Tour Aventure je provedena v krásných odstínech světlé zelené barvy konstrukce doplněná o sytě červenou kontrastní barvu skluzavky a tunelu. Stěny hračky chrání anti UV filtr který chrání povrch prolézačky před účinkem slunečního záření, a tak barvy prolézačky pro děti nevyblednou, a dlouhou dobu zůstanou jako nové. Vhodné pro děti již od 2 let, které si pohybem a lezením posilují zejména zádové svalstvo, ale i celou pohybovou soustavu. Děti se rádi spouštějí po skluzavce a vylézají ven tunelem. Skáčou, lezou, prolézají zda kloužou se s radostí.

Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, s pevnou konstrukcí. Rozměry produktu jsou 320*153*120 cm a rozměry balení jsou 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, ale zároveň jemný a příjemný na dotek. Stěny prolézačky jsou dvojité, což dětské prolézačce Tour Aventure zaručuje stabilitu. Snem každého dítěte je mít takové zábavné centrem, ozdobte svou zahradu či dvůr novou prolézačkou se skluzavkou as tunelem i vy a splňte svým ratolestem jejich nejtajnějším sen. Výška podlaží od země je 71 cm, výška opěrky 51 cm. Skluzavka má šířku 40 cm.

Traktor šlapací Farmer XL Smoby s přívěsem světlezelený

Smoby dětský traktor RX Bull na šlapání s pedály je jedinečným zeleným traktorem pro děti s vlečkou a otevíratelnou kapotou. Velikostí je větších rozměrů než kterýkoli jiný traktor. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Traktor pro děti RX Bull je proveden v barevné kombinaci zelené, šedé a černé barvy, s černými pevnými koly a zelenou vlečkou. Dětský traktor má pevné sedadlo, které lze polohovat dopředu a dozadu, a otáčející se volant. Výška sedáku je 37 cm od země. Díky odpojitelné vlečce si dítě může nosit písek, kameny a jiné předměty. Všechny prvky zaručují vašemu dítěti dlouhé hodiny strávené hrou venku na čerstvém vzduchu. Kapota traktoru je otevíratelná co traktoru přidává na realistickém designu.

Má pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou 136 cm je to skvělá velká hračka pro každého kluka, se kterou zažije množství zábavy. Šířka traktoru je 45 cm a je vysoký od země 56 cm. Snadno se na něm pedáluje, a jeho pohon je na řetěz, tak jako kolo. Kola se ovládají pomocí volantu. Výhodou traktoru pro děti je to, že podporuje fyzický rozvoj dítěte, posiluje nohy a celé tělo. Rozvíjí celkovou fyzickou zručnost dítěte, a v neposlední řadě stráví dlouhé hodiny hrou venku. Dětský šlapací traktor s vyklápěcí kapotou je hračka snů pro každého kluka.

Traktor nabízí mnoho možností na hru, ať už pomáháním při pracích v zahradě, nebo se dítě hraje na malého farmáře, či stavaře. Je to kvalitní francouzský výrobek, který má odolné vlastnosti. Plast je pevný a vydrží dlouhá léta jako nový. Traktor pro děti na šlapání stojí na 4 pevných kolech. Přední a zadní mají rozdílný průměr. Dětský traktor RX Bull vypadá jako realistická replika opravdového traktoru. Smoby, výrobce dětských hraček, je značka, která je zárukou kvality během dlouhých let. Dětský traktor je hračka s certifikátem kvality a odolnosti. Děti milují realistické hračky, se kterými zažijí množství zábavy od jejich 3 let a během celého dětství. Díky své robustnosti je to bezpečná hračka, dítě nesedí ve velké výšce nad zemí.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení122*51*64 cm
Hmotnost24,30 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...