Set prolézačka Tour Aventure Smoby se skluzavkou dlouhou 160 cm a kolečko s kbelík setem od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní prolézačky Tour Aventure a kolečka s vědro setem pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech červené a zelené barvy. Set je složen z kvalitní prolézačky Tour Aventure a krásného kolečka s vědro setem pro děti. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Prolézačka pro děti Tour Aventure Smoby se skluzavkou dlouhou 160 cm a tunelem od 2 let

Smoby dětská prolézačka Tour Aventure je dobrodružná sportovní věž se skluzavkou, žebříkem a pohádkovým tunelem. Dětská prolézačka je vyrobena s dvojitou stěnou, což zajišťuje pevnou a stabilní stavbu. Část na klouzání má délku 160 cm. Z každé ze tří stran má dítě jiné možnosti na vylézání podlézání slézání a prolézání. Tato krásná a praktická dětská prolézačka nabízí velmi mnoho možností pohybové aktivity a dovádění na prolézačce. Ideální hračka pro dítě na rozvoj svalstva, posílení stavby těla, jakož i duševního rozvoje, rozvahy, plánování a přesnosti dítěte. Prolézačka pro děti je provedena v krásných zeleno-červených barvách, doplněných jemnou hnědou.

Má anti UV filtr, který chrání povrch prolézačky před účinkem slunečního záření, a tak barvy prolézačky pro děti nevyblednou dlouhý čas. Vhodné pro děti od 2 let, které si pohybem a lezením posilují zejména zádové svalstvo. Pohodlně se zde zahraje i více dětí. Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, s pevnou konstrukcí. Hmotnost balení je 24,3 kg. Rozměry produktu jsou 305*158*320 cm a rozměry balení jsou 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, ale zároveň jemný a příjemný na dotek. Stěny prolézačky jsou dvojité, což dětské prolézačce Tour Aventure zaručuje stabilitu. Výška podlaží od země je 71 cm, výška opěrky 51 cm. Skluzavka má šířku 40 cm.

Dětský kolečko Picnic Ecoiffier se dvěma koly od 18 měsíců červeno-zelený

Écoiffier dětské kolečko Picnic je krásný červeno-zelené plastové kolečko. Je vyrobeno z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky kterým je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoliv jiného. Rozměry jsou 31,5*30*31,5 cm.

Kbelík set Maxi hrad Ecoiffier s konví 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kyblík červené barvy ve tvaru hradu, modré sítko, zelené hrabičky a lopatka, žlutá konve a červená formička ve tvaru hradu. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5*40 cm. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad pomocí nářadí.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality. Tento set prolézačky Tour Aventure a kolečka s vědro setem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení122*51*64 cm
Hmotnost24,30 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...