Set prolézačka se skluzavkou Adventure Car Smoby dlouhou 150 cm, kolečko a námořnický kbelík set od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček tvoří úžasná prolézačka Adventure Car od výrobce Smoby, kolečko na kolečkách a kbelík s bábovičkami do písku od výrobce Écoiffier. Hračky se výborně doplňují funkčně i barevně, dají se využít při různých letních hrách venku. Prolézačka má kromě prostoru na prolézání i skluzavku a pískoviště, proto hry s ní milují všechny děti. Hračky pocházejí od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier, kteří při výrobě dbají na kvalitu, bezpečnost, ale i originalitu svých produktů. Pro rodiče je tento set neodolatelný hlavně kvůli zvýhodněné ceně, díky které získají až 3 hračky v jednom setu a ještě při tom i ušetří.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Kolečko Picnic Écoiffier se dvěma koly od 18 měsíců červeno-zelené

Écoiffier dětské kolečko Picnic je krásné červeno-zelený plastový kolečko. Je vyrobeno z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry jsou výška 31,5 cm, hloubka 30 cm a délka 31,5 cm, Dětské kolečko je vhodné od 18 měsíců.

Kbelík set Námořník Écoiffier s konví 6 dílů výška 18 cm od 18 měsíců

Écoiffier dětský set do písku se skládá ze 6 kusů dětského nářadí. Je to kbelík s námořnickým znakem v modro-bílé barevné kombinaci se znakem kotvy, červená konev, zelené sítko, červená veselá bábovička ve tvaru mušle, modré hrabičky a lopatka. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Set pro děti je dodáván ve kyblíku. Děti si se setem do písku rády hrají na pláži či na dětském pískovišti. Je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry dětského setu do písku jsou 18*18*34 cm.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další kvalitní francouzský výrobce je Écoiffier. Hračky Smoby a Ecoiffier splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou soupravu prolézačky, kbelíku se sadou do písku a kolečka a postaráte se jim tak o hodiny plné zábavy a smíchu. Díky těmto zábavným hračkám děti tráví více času na čerstvém vzduchu, mají více pohybu, mohou utužovat přátelství a bavit se téměř celý rok.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...