Set prolézačka se skluzavkou Adventure Car Smoby dlouhou 150 cm, semafor, dopravní značky, silniční kužely od 24 měsíců

Popis produktu

V tomto úžasném setu hraček najdete krásnou prolézačku Adventure Car od výrobce Smoby, automatický semafor, dopravní značky a silniční kužely od výrobce BIG. Hračky se výborně doplňují, protože děti si mohou vytvořit vlastní dopravní hřiště spolu s prolézačkou ve tvaru auta. Prolézačka má navíc pískoviště a skluzavku, takže v sobě spojuje několik her, které milují děti na celém světě. Celkem tyto hračky tvoří opravdu originální set těch nejzábavnějších hraček, které nesmí chybět ani u vás. Hračky pocházejí od renomovaných výrobců Smoby a BIG, kteří jsou známí kvalitou a originalitou svých výrobků. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které získáte až 4 zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Dopravní hřiště BIG děti využijí při hrách s prolézačkou, skluzavkou nebo domečkem. Značkou STOP označí zákaz vstupu, parkování pro autíčka označí značkou parkoviště, určí si přechod pro chodce, hlavní silnici a semaforem značí, kdy je přechod povolen a kdy má návštěvník zastavit. Na vytvoření zábran jim poslouží silniční kužely. Dopravní hřiště je vynikající prostředek pro rozvoj dětské fantazie a na vylepšení každé hry.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Dětský semafor BIG automatický černý

BIG dětský semafor v černém provedení naučí děti základy silničního provozu. Semafor automaticky mění barvy každých 30 sekund a poskytne dětem spoustu nové a nepoznané zábavy, když budou svou jízdu na odrážedle nebo tříkolce usměrňovat podle pokynů semaforu. Semafor má robustní konstrukci, aby vydržel nešetrné dětské zacházení. Výška semaforu je 71 cm. Pro dosažení maximální stability lze základnu semaforu naplnit vodou nebo pískem, takže se nemůže převrhnout. Dětský semafor funguje na 3xAA baterie. Pokud v zápalu hry malí řidiči zapomenou semafor vypnout, kvůli úspoře energie po hodině provozu automaticky zhasne.

Dětské silniční kužely BIG 4 kusy od 12 měsíců

BIG dětské silniční kužely v setu čtyř kusů jsou provedeny v autentické červeno-bílé kombinaci a poskytnou dětem spoustu zábavy při jízdě na odrážedle. Silniční kužely BIG může dítě obcházet a tříbit si tak motorické dovednosti. Při hře mohou posloužit jako policejní uzávěry, na objíždění překážek nebo jízda kolem kuželů může být součástí složení "řidičských zkoušek" na odrážedlo. Velké kužely s výškou 26 cm jsou z pružného plastu, takže vydrží hodně srážek bez poškození.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. BIG je špičkový výrobce z Německa, který při výrobě hraček používá zdravotně nezávadné nejkvalitnější materiály. Na hračky Big je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky a jsou chráněny UV stabilizátory podobně jako prolézačka Smoby. Hračky Smoby a BIG splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a budou mít postaráno o zábavu na velmi dlouhou dobu. Prolézačka i dopravní hřiště jsou vyrobeny s citem pro detail, z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.