Set prolézačka Multiactivity Climbing Tower Smoby na šplhání se skluzavkou a vodní dráha Lock Box v kufříku s loďkami a pumpou od 24 měsíců

Popis produktu

Set prolézačka Multiactivity Climbing Tower se skluzavkou a vodní dráha Lock Box s loďkami a pumpou je výborný set hraček, který je vhodný pro chlapce a dívky od 2 let. Zvýhodněný set hraček potěší rodiče akční cenou, takže ušetří a děti se mohou těšit na nadčasové hračky se spoustou doplňků. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Předností prolézačky od Smoby je i povrchová úprava s anti UV filtrem, díky kterému si zachová krásné a zářivé barvy dlouhá léta.

Prolézačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stěnami a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 2 let

Dětská prolézačka Multiactivity Climbing Tower od renomovaného francouzského výrobce Smoby je moderní lezecká věž na zahradu, která nadchne a zaujme každé dítě od 2 let. Toto krásné lezecké centrum nabízí 3 lezecké stěny, žebřík s plošinou a skluzavku, které zabaví kluky i holčičky na dlouhá léta. Barevná kombinace červené, zelené a šedé na dětské prolézačce krásně ozdobí vaši zahradu a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Kvalitní a odolné dvojité stěny vynikají odolností a pevností.

Vlastnosti

  • originální sportovní zábavní centrum
  • multifunkční využití
  • nabízí skluzavku, 3 lezecké stěny a žebřík
  • vhodné od 2 let
  • skluzavka s délkou 150 cm
  • dvojité stěny pro větší bezpečnost, stabilitu a pevnost
  • sametově jemný odolný plastový materiál
  • děti mají mnoho možností na pohybové aktivity
  • speciální anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • kvalitní francouzský výrobek

Vodní dráha pro děti AquaPlay LockBox v kufříku s hrošíkem Willmou a přehradou s vodní pumpou od 3-7 let

Vodná dráha AquaPlay LockBox je úžasná vodní hračka, se kterou se vaše děti nejen fantasticky zabaví, ale také se naučí kopec nových věcí. Vodní hra AquaPlay vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. LockBox obsahuje několik originálních doplňků na zábavné hry: postavičku hrošíka, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko, jeřáb na přenášení nákladu a přehradu s vodní pumpou. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy.

Výbornou vlastností AquaPlay LockBox je, že je to jeden velký kufřík, který se dá jednoduše složit a vzít s sebou i na výlet či dovolenou. Dráha je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodním kanálem pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 85*65*22 cm.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vyndá.

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám od 3 let

Vodní pumpa AquaPlay představuje kvalitní doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry se dá dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy. Pumpa na vodu je vhodná pro všechny děti od 3 let, které milují hru s vodou a s vodními drahami se dokáží zabavit na dlouhou dobu.

Dětské plachetnice AquaPlay s žabákem Nilsem a s kachničkou Lottou

Dětské plachetnice AquaPlay představují krásnou sadu dvou plachetnic, která se dokonale hodí do každé vodní hry AquaPlay. Součástí setu jsou plachetnice, ve kterých sedí žabák Nils a kachnička Lotta. Zvířátka jsou na svých loďkách pohodlně usazené a jsou připraveny brázdit rozbouřené vody vodní dráhy AquaPlay. Plachetnice se zvířátky výborně ozvláštní dětskou hru s vodní dráhou, ale jsou vhodné i do dětské koupele nebo na hry v bazénu. Výbornou vlastností plachetnic AquaPlay je, že jsou kompatibilní s legem Duplo. Vaše děti si tedy mohou zkombinovat oblíbenou stavebnici lego Duplo a pěkné loďky AquaPlay.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu240*173*170 cm
Celková výška170 cm
Rozměry balení143*53*66 cm
Celková délka240 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost29 kg / 33,7 kg
Nosnost100 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.