Set prolézačka Multiactivity Climbing Tower Smoby na šplhání se skluzavkou a vodní dráha Mountain Lake s horskou jeskyní, pumpou a loďkami od 24 měsíců

Popis produktu

Set prolézačka Multiactivity Climbing Tower se skluzavkou a vodní dráha Mountain Lake s jeskyní, pumpou a loďkami je nádherný set hraček pro všechny šikovné a neposedné děti od 2 let, které rády zkoumají nové věci. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou provedeny z kvalitních materiálů. Hračky od Smoby a Aquaplay poskytnou dětem spoustu radosti a zábavy na dlouhou dobu.

Prolézačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stěnami a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 2 let

Dětská prolézačka Multiactivity Climbing Tower od renomovaného francouzského výrobce Smoby je moderní lezecká věž na zahradu, která nadchne a zaujme každé dítě od 2 let. Toto krásné lezecké centrum nabízí 3 lezecké stěny, žebřík s plošinou a skluzavku, které zabaví kluky i holčičky na dlouhá léta. Barevná kombinace červené, zelené a šedé na dětské prolézačce krásně ozdobí vaši zahradu a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Kvalitní a odolné dvojité stěny vynikají odolností a pevností.

Vlastnosti

 • originální sportovní zábavní centrum
 • multifunkční využití
 • nabízí skluzavku, 3 lezecké stěny a žebřík
 • vhodné od 2 let
 • skluzavka s délkou 150 cm
 • dvojité stěny pro větší bezpečnost, stabilitu a pevnost
 • sametově jemný odolný plastový materiál
 • děti mají mnoho možností na pohybové aktivity
 • speciální anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • kvalitní francouzský výrobek

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jeskyní, skluzavkou a přehradou s 3 figurkami

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake je vodní hra pro všechny děti se zajímavou jeskyní ve střední části. Na vrcholu hory se nachází přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená 3 zvířátka – medvídek Bo, žabka Nilse a kachnička Lotta. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku.

Vlastnosti

 • obsahuje 3 zvířátka – medvídka, žabku a kachničku
 • rozměry hry jsou 126*8*35 cm
 • pro děti od 3 let
 • nekonečné možnosti na rozšiřování a přestavbu
 • stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu
 • balení obsahuje i pedagogickou instruktáž
 • dá se snadno sestavit a pevně drží

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám

Vodní pumpa AquaPlay představuje kvalitní doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry se dá dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy. Pumpa na vodu je vhodná pro všechny děti od 3 let, které milují hru s vodou a s vodními drahami se dokáží zabavit na dlouhou dobu.

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. Plachetnice jsou skvělým doplňkem každé dětské dráhy a děti si s nimi užijí skutečně mnoho zábavy.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu240*173*170 cm
Celková výška170 cm
Rozměry balení143*53*66 cm
Celková délka240 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost29 kg / 33,7 kg
Nosnost100 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.