Set prolézačka Multi-Activity Tower Smoby se skluzavkou, bagr, pracovní stroj, odrážedlo, nákladní auto od 24 měsíců

Popis produktu

Set prolézačka Multiactivity Climbing Tower se skluzavkou a bagr odrážedlo s nákladním autem je sada skvělých hraček pro chlapce a dívky od 2 let. Zvýhodněný set hraček nabízíme za akční cenu, takže ušetříte více, než při koupi samostatných hraček. Hračky v setu spolu ladí a budou tvořit krásný doplněk do každé zahrady i dvora. Hračky od renomovaných výrobců Smoby a BIG se vyznačují kvalitním provedením, odolností a originálním designem.

Prolézačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stěnami a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 2 let

Dětská prolézačka Multiactivity Climbing Tower od renomovaného francouzského výrobce Smoby je moderní lezecká věž na zahradu, která nadchne a zaujme každé dítě od 2 let. Toto krásné lezecké centrum nabízí 3 lezecké stěny, žebřík s plošinou a skluzavku, které zabaví kluky i holčičky na dlouhá léta. Barevná kombinace červené, zelené a šedé na dětské prolézačce krásně ozdobí vaši zahradu a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Kvalitní a odolné dvojité stěny vynikají odolností a pevností.

Vlastnosti

  • originální sportovní zábavní centrum
  • multifunkční využití
  • nabízí skluzavku, 3 lezecké stěny a žebřík
  • vhodné od 2 let
  • skluzavka s délkou 150 cm
  • dvojité stěny pro větší bezpečnost, stabilitu a pevnost
  • sametově jemný odolný plastový materiál
  • děti mají mnoho možností na pohybové aktivity
  • speciální anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
  • kvalitní francouzský výrobek

Bagr pro děti Maxi Power BIG se sedadlem délka 73 cm

BIG Maxi bagr je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský pracovní vůzgumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Bagr pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Robustní pracovní auto je vybaveno sedačkou s nosností až 50 kg, na které dítě pohodlně sedí. Pomocí kliky dítě ovládá pohyb ramene se lžící s velkým objemem. Dětské pracovní auto je skvělou hračkou pro děti od tří let, neobsahuje malé části a je určeno pro hru uvnitř i venku. Tento bagr s pohyblivou nakládací lžící rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Nákladní auto Maxi Power BIG délka 46 cm od 2 let žluté

BIG maxi nákladní auto je krásná a kvalitní hračka pro děti. Nákladní auto pro děti ve žluté barvě dokonale ladí s nakladačem BIG a je rovněž vyrobeno z kvalitního plastu v Německu. Robustní pracovní auto je vybaveno velkou korbou o objemu 4,2 l a nosností až 25 kg. Nákladní automobil dokáže odvést hromadu stavebního materiálu – od jemného písku až po velký štěrk. Dětské pracovní auto je skvělou hračkou pro děti od 2 let. Dětský náklaďák je dlouhý až 46 cm.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. BIG je špičkový výrobce z Německa, který při výrobě hraček používá zdravotně nezávadné nejkvalitnější materiály. Hračky Smoby a BIG splňují i ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu240*173*170 cm
Celková výška170 cm
Rozměry balení143*53*66 cm
Celková délka240 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost29 kg / 33,7 kg
Nosnost100 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.