Set prolézačka Tour Aventure Smoby se skluzavkou délka 160 cm a stůl Piknik od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní prolézačky Tour Aventure a dětského stolku Piknik s židlemi od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitní prolézačky Tour Aventure a krásného dětského stolku Piknik s židlemi KidChair pro děti. Tyto se vzájemně jak barevně, tak i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Prolézačka pro děti Tour Aventure Smoby se skluzavkou dlouhou 160 cm a tunelem od 2 let

Smoby dětská prolézačka Tour Aventure je dobrodružná sportovní věž se skluzavkou, žebříkem a pohádkovým tunelem. Dětská prolézačka je vyrobena s dvojitou stěnou, což zajišťuje pevnou a stabilní stavbu. Část na klouzání má délku 160 cm. Z každé ze tří stran má dítě jiné možnosti na vylézání podlézání slézání a prolézání. Tato krásná a praktická dětská prolézačka nabízí velmi mnoho možností pohybové aktivity a dovádění na prolézačce. Ideální hračka pro dítě na rozvoj svalstva, posílení stavby těla, jakož i duševního rozvoje, rozvahy, plánování a přesnosti dítěte. Prolézačka pro děti je provedena v krásných zeleno-červených barvách, doplněných jemnou hnědou.

Má anti UV filtr, který chrání povrch prolézačky před účinkem slunečního záření, a tak barvy prolézačky pro děti nevyblednou dlouhý čas. Vhodné pro děti od 2 let, které si pohybem a lezením posilují zejména zádové svalstvo. Pohodlně se zde zahraje i více dětí. Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, s pevnou konstrukcí. Hmotnost balení je 24,3 kg. Rozměry produktu jsou 305*158*320 cm a rozměry balení jsou 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, ale zároveň jemný a příjemný na dotek. Stěny prolézačky jsou dvojité, což dětské prolézačce Tour Aventure zaručuje stabilitu. Výška podlaží od země je 71 cm, výška opěrky 51 cm. Skluzavka má šířku 40 cm.

Židle pro děti KidChair Smoby s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška 27 cm, od 18 měsíců

Židle pro děti KidChair Smoby je vynikající dětská židlička, kterou vaše dětičky od 18 měsíců využijí jak uvnitř, tak i venku. V tomto setu najdete 2 židle, které překvapí a potěší vaše malé ratolesti. Jejich krásné barvy jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židli může děťátko používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domečky Smoby.

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrem 27 cm výška, nosnost 50 kg od 18 měsíců

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolek nebo taburetka k sezení pro všechny děti od 18 měsíců. Taburetka a stolek zároveň je vyrobena z kvalitního plastu a její povrch je ochráněn s UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani na slunci a bílá zůstane opravdu bílou, aniž by zežloutla. Výška stolku je 27 cm a má nosnost 50 kg. Tento multifunkční stolek ocení chlapci i holčičky při piknikových posezeních v zahradě, rovněž jej mohou využívat i uvnitř v případě nepříznivého počasí.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení122*51*64 cm
Hmotnost24,30 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...