Set prolézačka se skluzavkou Adventure Car Smoby dlouhou 150 cm, bagr a nákladní auto Maxi Power od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček tvoří prolézačka se skluzavkou Adventure Car od Smoby, dětský bagr se sedadlem a náklaďák Maxi Power od BIG. Prolézačka má kromě prostoru na prolézání i skluzavku a pískoviště, proto hry s ní milují všechny děti. Výborným doplňkem k prolézačce je dětský bagr, na kterém se dá sedět a k němu sladěné nákladní autíčko s vyklápěcí korbou. Hračky pocházejí od renomovaných evropských výrobců Smoby a BIG, kteří jsou známí kvalitou a originalitou svých výrobků. Rodiče neodolají tomuto setu hlavně kvůli zvýhodněné ceně, díky které získají až tři zábavné hračky a ještě i ušetří.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Bagr Maxi Power BIG se sedadlem Maxi Power žlutý

BIG Maxi bagr je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský pracovní vůz má gumová kola, díky nimž dítě při hře nepoškrábe podlahu. Bagr pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Robustní pracovní auto je vybaveno sedačkou s nosností až 50 kg, na které dítě pohodlně sedí. Pomocí kliky dítě ovládá pohyb ramene s lžící s velkým objemem. Dětské pracovní auto je hračkou pro děti od 3 let. Tento bagr s pohyblivou nakládací lžící rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský bagr je dlouhý až 73 cm a při sezení se dítě může otáčet libovolně do všech směrů.

Nákladní auto Maxi Power BIG délka 46 cm od 2 let žluté

BIG maxi nákladní auto je krásná a kvalitní hračka pro děti. Nákladní auto pro děti ve žluté barvě dokonale ladí s bagrem BIG a je rovněž vyrobeno z kvalitního plastu v Německu. Robustní pracovní auto je vybaveno velkou korbou o objemu 4,2 l a nosností až 25 kg. Nákladní auto dokáže odvést hromadu stavebního materiálu – od jemného písku až po velký štěrk. Dětské pracovní auto je skvělou hračkou pro děti od 2 let. Dětský náklaďák je dlouhý až 46 cm.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. BIG je špičkový výrobce z Německa, který při výrobě hraček používá zdravotně nezávadné nejkvalitnější materiály. Hračky Smoby a BIG splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou soupravu prolézačky, bagru a nákladního autíčka a postaráte se jim tak o hodiny plné zábavy a smíchu. Díky těmto kvalitním a jedinečným hračkám děti tráví více času na čerstvém vzduchu, mají více pohybu, mohou utužovat přátelství a bavit se téměř celý rok.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.