Set prolézačka Tour Aventure Smoby se skluzavkou délka 160 cm a houpačka Tuleň zelená od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátní prolézačky Tour Aventure a zelené oboustranné houpačky Tuleň pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech červené a zelené barvy. Set je složen z kvalitní prolézačky Tour Aventure a krásné zelené oboustranné houpačky Tuleň pro děti. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětská prolézačka Tour Aventure Smoby od 2 let

Smoby dětská prolézačka Tour Aventure je dobrodružná sportovní věž se skluzavkou, žebříkem a pohádkovým tunelem. Dětská prolézačka je vyrobena s dvojitou stěnou, což zajišťuje pevnou a stabilní stavbu. Část na klouzání má délku 160 cm. Z každé ze tří stran má dítě jiné možnosti na vylézání podlézání slézání a prolézání. Tato krásná a praktická dětská prolézačka nabízí velmi mnoho možností pohybové aktivity a dovádění na prolézačce. Ideální hračka pro dítě na rozvoj svalstva, posílení stavby těla, jakož i duševního rozvoje, rozvahy, plánování a přesnosti dítěte. Prolézačka pro děti je provedena v krásných zeleno-červených barvách, doplněných jemnou hnědou.

Má anti UV filtr, který chrání povrch prolézačky před účinkem slunečního záření, a tak barvy prolézačky pro děti nevyblednou dlouhý čas. Vhodné pro děti od 2 let, které si pohybem a lezením posilují zejména zádové svalstvo. Pohodlně se zde zahraje i více dětí. Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, s pevnou konstrukcí. Hmotnost balení je 24,3 kg. Rozměry produktu jsou 305*158*320 cm a rozměry balení jsou 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, ale zároveň jemný a příjemný na dotek. Stěny prolézačky jsou dvojité, což dětské prolézačce Tour Aventure zaručuje stabilitu. Výška podlaží od země je 71 cm, výška opěrky 51 cm. Skluzavka má šířku 40 cm.

Houpačka pro děti Tuleň Smoby oboustranná s vodotryskem zelená

Smoby dětská oboustranná houpačka Tuleň je provedena v krásné zářivé pastelové zelené barvě s červenými držáky a motivem tuleně. Má ergonomicky tvarovaná sedadla tak, aby dítě sedělo pohodlně a unavila se ani po delším čase houpání se. Je to houpačka, vhodná pro děti od 3 let. Dětská houpačka je doplněna o vodotrysk. Během horkých letních dnů se dá k otvoru na houpačce připojit hadice s vodou a děti mají o zábavu postaráno. Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Její stabilita je zaručena díky svému tvaru. Dítě se může houpat i samo, tak že si sedne do středu houpačky. Rozměry produktu jsou 112*50*65 cm. Výška sedadla od země je 27 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set prolézačky Tour Aventure a zelené oboustranné houpačky Tuleň potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení122*51*64 cm
Hmotnost24,30 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...