Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm a vodní stříkací klaun od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček pro děti tvoří úžasná multifunkční prolézačka Adventure Car Smoby a osvěžující stříkací klaun BIG. Prolézačka má kromě prostoru na prolézání i skluzavku a pískoviště, proto hry s ní milují všechny děti. K prolézačce se skvěle hodí vodní klaun, který po napojení na vodu poskytuje příjemné osvěžení v horkých dnech. Celkem tyto hračky tvoří maximálně zábavný set, kterému neodolá žádné dítě. Hračky pocházejí od renomovaných výrobců Smoby a BIG, kteří jsou známí kvalitou a originalitou svých výrobků. Rodiče neodolají tomuto setu hlavně kvůli zvýhodněné ceně, díky níž získají 2 zábavné hračky a ještě i ušetří.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Stříkací klaun pro děti BIG

BIG stříkací vodní klaun je osvěžující veselá hračka pro kluky i holky od 3 let. Proč osvěžující? Tento komický dětský klaun s kulatým červeným nosem a zeleno-modrýma očima má totiž v rukávu skvělý trik, který se jistě zalíbí nejen nejmenším, ale i tatínkům a maminkám. Po napojení stříkacího vodního klauna na běžnou zahradní hadici, jeho čepice vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti na tlaku vody. Už během stoupání se čepice klauna začne točit a tak malým neposedům poskytne v letních, častokrát nesnesitelných, vedrech chladné osvěžení. Plast, ze kterého je vodní klaun vyroben obsahuje UV filtr, který chrání barvu před vyblednutím a hračka je tak dlouho krásná a zářivá jako v první den.

V letních zábavách BIG vodnímu klaunovi nezabrání ani nerovný povrch v zahradě, protože ventil na jeho hlavě lze manuálně upravit, aby voda po spuštění stříkala přímo nahoru a klaun pro děti tak může spustit očekávanou sprchu. Jelikož klaun hýří barvami, každé dítě se u něj po vyčerpávajících prázdninových hrách velmi rádo osvěží a stane se jeho každodenním společníkem. Rodiče budou možná svým nejmenším závidět toto skvělé a zábavné osvěžení, ale to opravdu nebude nutné, protožekKlaunova čepice vyletí do takové výšky jak chceme, proto se s ním mohou v létě zabavit malí i velcí.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. BIG je špičkový výrobce z Německa, který při výrobě hraček používá zdravotně nezávadné nejkvalitnější materiály. Hračky Smoby a BIG splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a budou mít postaráno o zábavu a letní osvěžení na velmi dlouhou dobu. Díky prolézačce a stříkacímu klaunovi děti tráví více času na čerstvém vzduchu, mají více pohybu, mohou utužovat přátelství a bavit se celé léto.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...