Set prolézačka Adventure Car Smoby s pískovištěm a houpačka dinosaurus Sammy od 24 měsíců

Popis produktu

Pokud hledáte kvalitní a přitom zábavné dětské hračky, jste na správném místě. V tomto setu vám nabízíme 2 cenově výhodné hračky od evropských výrobců: prolézačku Adventure Car se skluzavkou a pískovištěm a oboustrannou houpačku Sammy ve tvaru dinosaura. Hračky se k sobě výborně hodí, jsou vhodné na hru více dětí.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Dětská houpačka dinosaurus Sammy BIG oboustranná od 12 měsíců červená

Houpačka pro děti BIG má tvar dinosaura a je to oboustranná dětská houpačka vhodná od 12 měsíců. Dětská houpačka dinosaurus Sammy má ergonomicky tvarovaná sedadla a je vyrobena z kvalitního plastu. Délka houpačky je 120 cm a nosnost je 50 kg.

  • oboustranná houpačka
  • tvar dinosaura
  • ergonomicky tvarovaná sedadla
  • od 12 měsíců
  • německá kvalita
  • celková délka 120 cm
  • nosnost 50 kg
  • hmotnost balení 5,3 kg

Prolézačka na zahradu a houpačka pro děti obsahují anti UV filtr, který chrání plast před vyblednutím. Hračky na zahradu jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který je sametově jemný. Multifunkční prolézačka pochází z dílny francouzského výrobce Smoby, houpačka je vyrobena německým výrobcem BIG.

Hračky Smoby a BIG mají zaoblené hrany, které slouží jako prevence před zraněním nejmenších dětí. Cenově výhodný set hraček je zárukou skvělé zábavy pro chlapce i dívky od 2 let. Jsou odrazem vysoké kvality Evropské unie.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.