Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou, sekačka, vozík na tahání a kuželky od 24 měsíců

Popis produktu

Pokud hledáte kvalitní a přitom zábavné dětské hračky, jste na správném místě. V tomto setu vám nabízíme až 4 cenově výhodné hračky od francouzských výrobců: prolézačku Adventure Car se skluzavkou a pískovištěm, sekačku, vozík pro tahání s kbelík setem a kuželky. Hračky se k sobě výborně hodí, jsou vhodné na hru více dětí.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffier se zvukem a funkcemi od 18 měsíců

Dětská sekačka na trávu XL Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je výborná zahradní hračka pro všechny neposedné děti od 18 měsíců. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, s odolnými vlastnostmi. Její součástí je i otevíratelný koš na trávu, který se dá na sekačku kdykoliv připevnit. Stabilní a jednoduchou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, přizpůsobená pro dětské ruce. Při zatažení červeného startovacího lanka vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází červený palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Kuželky Écoiffier s 2 míčky (výška 19 cm) 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier střední kuželky 6 kusů s 2 míčky je souprava na dětský bowling od francouzského výrobce hraček Écoiffier pro děti od 18 měsíců. Sada obsahuje 6 krásných barevných dětských kuželek, 2 koule a praktický držák s rukojetí, do kterého se kuželky i koule mohou uložit, když se právě nepoužívají. Kuželky i koule jsou vyrobeny z odlehčeného plastu a tak se s nimi dětem snadno, a hlavně bezpečně, manipuluje. Kuželky jsou dobře vyvážené, míčky padnou do dětské ruky akorát. Se soupravou si zahraje jedno a více dětí. Kuželky mají výšku 19 cm, celá zabalená souprava má rozměry 22,5*13*19 cm. Kuželky (či bowling) jsou mimořádně zábavnou hrou, která se dá hrát i uvnitř i venku.

Dětský vozík na tahání Écoiffier s kbelík setem a konvičkou od 18 měsíců

Dětský vozík Écoiffier je ideální na hraní v zahradě. Je vhodný pro děti od 18 měsíců. Hry na zahradníky budou s dětským vozíkem na 4 kolečkách ještě zábavnější. Součástí hračky je i kbelík set.

  • vozík na hraní
  • rozměry 70*20*21 cm
  • 4 kolečka
  • kbelík set: lopatka, hrabičky, bábovička, sítko, kbelík
  • autíčko do písku
  • kvalitní plast
  • francouzský design

Děti se se setem hraček 100% zabaví. Mohou se klouzat na skluzavce, hrát v pískovišti, hrát si na řidiče, zahradníky a mnoho dalších her. Při hře se rozvíjí jemná motorika i fantazie. Sestava se speciálním anti UV filtrem pochází od francouzského výrobce Smoby, ostatní hračky v setu od francouzského výrobce Écoiffier.

Hračky Smoby a Écoiffier mají zaoblené hrany, které slouží jako prevence před zraněním nejmenších dětí. Cenově výhodný set hraček je zárukou skvělé zábavy pro děti, které mají rády skluzavky, tobogany, autíčka, zahradní hračky či bowling. Jsou odrazem francouzské kvality a designu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.