Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou a vozík se zmrzlinou od 24 měsíců

Popis produktu

Pokud hledáte kvalitní a přitom zábavné dětské hračky, jste na správném místě. V tomto setu vám nabízíme za zvýhodněnou cenu dvě hračky od francouzských výrobců: prolézačku Adventure Car se skluzavkou a pískovištěm a zmrzlinářský vozík 100% Chef. Hračky se k sobě výborně hodí, jsou vhodné na hru více dětí.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Dětský zmrzlinářský vozík 100% Chef Écoiffier s hamburgery od 18 měsíců s 29 doplňky

Zmrzlinářský vozík 100% Chef je dětský vozík se zmrzlinou a hamburgery, který je vhodný na hraní pro děti od 18 měsíců. Dětský vozík na hraní obsahuje 29 doplňků, se kterými si mohou děti hrát na prodavače. Vozík se zmrzlinou má rozměry 41*31*45 cm. Má realistický design a široké spektrum doplňků.

  • vozík se zmrzlinou
  • na 4 kolečkách
  • 29 doplňků
  • ideální na hry na prodavače
  • z kvalitního plastu
  • francouzský design

Mohou se klouzat na skluzavce, hrát si v pískovišti, hrát si na řízení nebo na zmrzlinárnu. Při hře se rozvíjí jemná motorika i fantazie. Prolézačka se speciálním anti UV filtrem pochází od francouzského výrobce Smoby, vozík se zmrzlinou od francouzského výrobce Écoiffier.

Hračky Smoby a Écoiffier mají zaoblené hrany, které slouží jako prevence před zraněním nejmenších dětí. Cenově výhodný set hraček je zárukou skvělé zábavy pro děti, které si rády hrají na prodavače, mají rády skluzavky, tobogany, autíčka a pískoviště. Jsou odrazem francouzské kvality a designu.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.