Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou a šedá houpačka Kocour od 24 měsíců

Popis produktu

Pokud hledáte kvalitu, originalitu a zábavu pro děti spojenou v jednom, jste na správném místě. Cenově výhodný set hraček obsahuje prolézačku Adventure Car se skluzavkou a pískovištěm a houpačku ve tvaru kocoura. Hračky v setu mají francouzský původ a nabízejí dětem široké spektrum her.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Dětská houpačka na zem Kocour Smoby s oušky a držáky od 18 měsíců

Houpačka Kocour Smoby je houpačka pro děti od 18 měsíců. Má tvar kocoura a pohodlné ergonomicky tvarované sedadlo. Dětská houpačka má kompaktní rozměry 78*38*35 cm. Je vhodná do interiéru i exteriéru.

  • houpačka pro nejmenší děti od 18 měsíců
  • vhodná do bytu i do zahrady
  • ergonomické sedadlo
  • motiv kocourka
  • šedá barva
  • výška 35 cm, délka 78 cm
  • hmotnost 1,4 kg
  • kvalitní francouzský výrobek

Hračky na zahradu pocházejí od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Domeček a houpačka obsahují anti UV filtr, který chrání plast na hračkách před vyblednutím. Hračky tak vypadají dlouhá léta jako nové. Plast na prolézačce a houpačce je odolný a přitom sametově jemný.

Hračky Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako prevence před zraněním nejmenších dětí. Hračky v zvýhodněné ceně vám krásné ozvláštní dvůr nebo zahradu a přitom zabaví všechny děti na velmi dlouhou dobu. Mohou se klouzat na skluzavce, hrát si v pískovišti, hrát si na řízení, houpat se na veselé houpačce a mnoho dalších her.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.