Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cma traktor Farmer XL s přívěsem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby obsahuje úžasnou prolézačku Adventure Car, která je zároveň skluzavkou, toboganem a pískovištěm a také traktor Farmer XL  s přívěsem na převážení nákladu. Hračky se výborně doplňují, děti se s nimi zabaví hlavně venku. Celkem tvoří opravdu originální set veselých hraček, které jsou dokonale sladěny a mají široké využití při dětských hrách. Pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který je zárukou originality, kvality a bezpečnosti, takže koupí produktů Smoby získáte opravdu kvalitní výrobky. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které získáte 2 zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Traktor na šlapání Farmer XL Smoby s přívěsem červený

Dětský traktor Farmer XL na šlapání s pedály je jedinečným červeným traktorem pro děti s vlečkou a otevíratelnou kapotou. Velikostí je větších rozměrů než kterýkoliv jiný traktor. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Traktor pro děti Farmer XL je proveden v barevné kombinaci červené, šedé a černé barvy s černými pevnými koly a červenou vlečkou. Dětský traktor má pevné sedadlo, které lze polohovat dopředu a dozadu, a otáčející se volant. Výška sedáku je 37 cm od země. Díky odpojitelné vlečce si dítě může vozit písek, kameny a jiné předměty. Všechny prvky zaručují dítěti dlouhé hodiny strávené hrou venku na čerstvém vzduchu. Kapota traktoru je otevíratelná, což traktoru přidává na realistickém designu. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou 136 cm je to skvělá velká hračka pro každého chlapce, se kterou zažije množství zábavy. Šířka traktoru je 45 cm a je vysoký od země 56 cm. Snadno se na něm šlape do pedálů a jeho pohon je na řetěz, tak jako kolo. Kola se ovládají pomocí volantu. Výhodou traktoru pro děti je to, že podporuje fyzický rozvoj dítěte, posiluje jeho nohy a celé tělo. Rozvíjí celkovou fyzickou zručnost dítěte, a v neposlední řadě stráví dlouhé hodiny hrou venku. Dětský šlapací traktor s vyklápěcí kapotou je hračka snů pro každého chlapce.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, jsou příjemné na dotek. Hračky Smoby mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou sadu hraček a máte zaručeno, že se při hrách venku už nikdy nebudou nudit. Prolézačka s pískovištěm, skluzavkou a traktor v realistickém designu jsou vyrobeny s citem pro detail, z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...