Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm, traktor Claas Farmer XL a vozík pro zahradníka od 24 měsíců

Popis produktu

V tomto úžasném setu hraček najdete krásnou prolézačku Adventure Car a traktor s přívěsem Claas Farmer XL  od výrobce Smoby a také zahradnický vozík Piknik od výrobce Écoiffier. Hračky se výborně doplňují, děti se s nimi zabaví hlavně venku. Prolézačka má navíc pískoviště a skluzavku, takže v sobě spojuje několik her, které milují děti na celém světě. Celkem tvoří opravdu originální set těch nejzábavnějších hraček, které nesmí chybět ani vašemu děťátku. Hračky pocházejí od renomovaných výrobců Smoby a Écoiffier, kteří jsou známí kvalitou a originalitou svých výrobků. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které získáte až 3 zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je fantastická prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy. Dětská prolézačka Smoby má v sobě elektronický volant, otevírací dvířka po stranách a 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Úžasným doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Skluzavka má otvor na vodu, proto se snadno může změnit na tobogan pro děti. Plocha na klouzání má délku 150 cm. Výška autíčka na hraní je 91 cm, šířka 68 cm a délka 233 cm. Pod kapotou autíčka se ukrývá pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra.

S dětskou prolézačkou si zahrají všechny děti od 2 let. Dětská prolézačka Adventure Car nabízí dětem široké spektrum her a spoustu možností na různé zábavné pohybové aktivity. Prolézačka v sobě obsahuje speciální anti UV filtr, který chrání barvy prolézačky před škodlivými účinky slunečního záření. To znamená, že prolézačka Smoby vydrží dlouhá léta zářivá a krásně barevná, přesně jako v první den. Hmotnost této hračky do zahrady je 15,90 kg, stojí tedy pevně a stabilně. Palubní deska vozu má otáčející se volant, který vydává různé zvuky. Elektronický volant funguje na 3 x 1,5V/AAA baterie. Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových material.

Traktor na šlapání Claas Farmer XL Žába Smoby s přívěsem zelený

Traktor pre deti Claas Farmer XL je detský traktor na šliapanie, ktorý je vhodný pre malých traktoristov od 3 rokov. Detský traktor má realistický dizajn, v zadnej časti má odpojiteľný príves. Je to dokonalý detský traktor s reťazovým pohonom. Traktor má výšku sedadla 37 cm a nosnosť 30 kg.

Traktor pro děti Claas Farmer XL je dětský traktor na šlapání, který je vhodný pro malé traktoristy od 3 let. Dětský traktor má realistický design, v zadní části má odpojitelný přívěs. Je to dokonalý dětský traktor s řetězovým pohonem. Traktor má výšku sedáku 37 cm a nosnost 30 kg.

  • traktor na řetězový pohon
  • výška sedadla 37 cm
  • celková délka 141 cm
  • celková výška 53 cm
  • nosnost 30 kg
  • traktor s přívěsem
  • rozvíjí pohybové schopnosti dětí

Dětský vozík pro zahradníka Piknik Écoiffier a 8 doplňků od 18 měsíců

Écoiffier vozík pro zahradníka Piknik je pěkná plastová hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Součástí hračky pro malé zahradníky je vozík v zelené barvě na dvou kolečkách, do kterého si děti mohou uložit plastové zahradnické nářadí. K dětskému nářadí, které najdete v balení patří 2 kbelíky, lopatka, konvička, hrábě, nůžky. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro nejmenší podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy o dobrodružstvích v zahrádce.

Smoby a Écoiffier jsou francouzští výrobci, kteří produkují jedinečné a kvalitní dětské plastové hračky. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou sadu hraček a budou mít postaráno o zábavu na velmi dlouhou dobu. Prolézačka, traktor i zahradnický vozík jsou vyrobeny s citem pro detail, z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.