Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm a stavebnice Abrick 275 ks od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček tvoří úžasná prolézačka Adventure Car od výrobce Smoby a stavebnice Abrick v dózičce od výrobce Écoiffier. Hračky se výborně doplňují funkčně i barevně, dají se využít při různých letních hrách venku i v domě. Prolézačka má kromě prostoru na prolézání i skluzavku a pískoviště, proto hry s ní milují všechny děti. Hračky pocházejí od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier, kteří při výrobě dbají na kvalitu, bezpečnost, ale i originalitu svých produktů. Pro rodiče je tento set neodolatelný hlavně kvůli zvýhodněné ceně, díky níž získají 2 zábavné hračky a ještě i ušetří.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Stavebnice Abrick Écoiffier v dóze 275 kostek a zvířátka od 18 měsíců

Écoiffier dětská stavebnice Abrick je moderní hračka vhodná pro všechny děti od 18 měsíců. Stavebnice je tvořena 275 kostkami, které mají pestré barvy a dají se z nich poskládat různá zvířátka. S barevnými kostkami se dobře manipuluje, snadno do sebe zapadají, zabaví se s nimi děti různých věkových kategorií. 275 dílná sada kostek přichází v praktické dóze, která má víko přizpůsobeno kostkám, takže děti mohou přímo na dózu skládat svá stavební díla. Dóza na dětské kostky je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají kostky, se u nich rozvíjí logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si s oblibou mohou vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dítěte a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další kvalitní francouzský výrobce je Écoiffier. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Díky těmto zábavným hračkám děti tráví více času na čerstvém vzduchu, mají více pohybu, rozvíjejí logické myšlení, mohou utužovat přátelství a bavit se téměř celý rok.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,5 kg / 18,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...