Set prolézačka Adventure Car Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm a domeček My House od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen jedinečnou prolézačkou Adventure Car a krásným domečkem My House. Hračky pochází od francouzského výrobce Smoby, který dbá na vysokou kvalitu a originalitu svých výrobků. Prolézačka a domeček jsou krásně sladěné nejen barevně, ale i funkčně. Spolu tvoří jedno dokonalé zábavné hrací centrum, se kterým děti stráví venku dlouhé hodiny a zabaví se během celého léta. Pro rodiče je tento set neodolatelný, protože přichází ve velmi výhodné ceně. Získáte v něm hned 2 hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte. Potěšte své ratolesti a pořiďte jim tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady nebo na dvůr.

Prolézačka auto Adventure Car Smoby se zvukem, pískovištěm a 150 cm skluzavkou s UV filtrem od 18 měsíců

Prolézačka Adventure Car je kvalitní prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Prolézačka od francouzského výrobce Smoby má zabudovaný volant s klaksonem, startovací klíč a po bocích má 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Barevná kombinace bílé, zelené, červené a šedé krásně zapadne do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Speciálním doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Plocha na klouzání má délku 150 cm.

Pod otevíratelnou kapotou autíčka se nachází pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes velká, zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. Prolézačka s dvojitými stěnami je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, pomocí nejmodernější technologie Blow Molding. Obsahuje anti UV filtr zabraňující vyblednutí barev, které zůstanou krásně zářivé po dlouhá léta i navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hmotnost prolézačky je 18,5 kg, stojí tedy pevně a stabilně.

Dětičky se mohou spolehnout na její odolnou konstrukci, navrženou francouzskými odborníky. Oblé hrany zaručují dítěti bezpečnost a její povrch je jemný, sametový na dotek. Palubní deska auta má otáčející se volant s klaksonem a startovacím klíčem. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pro maximální komfort dítěte. Rozměry prolézačky jsou 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a délka 233 cm. Nosnost této prostorné prolézačky je až 150 kg (3 děti po 50 kg).

Domeček My House Smoby s 2 dveřmi, elektronickým zvonkem a UV filtr od 24 měsíců

Dětský domeček Smoby My House má originální design, který se výborně hodí do každé zahrady nebo na dvůr. Má syté a zářivé barvy, díky čemuž je to neodolatelná hračka pro každé děťátko. Domek se hodí pro děti od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Má rozměry 135*115*120, přičemž jeho celková výška je 135 cm. Stěny zahradního domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Součástí jsou okno s otevíracími okenicemi a další velké kulaté okno, které spolu zajišťují příliv čerstvého vzduchu do domečku. Zahradní dětský domeček má hmotnost 23,40 kg a proto je velmi stabilní a pevný, snadno odolává vlivům počasí.

Zajímavým realistickým doplňkem je elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá příchozí návštěva. Balení obsahuje baterie 2 x 1,5V/AAA/LR03. Domeček pro děti se dá  sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Je vybaven anti UV filtrem přesně jako prolézačka. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé.

Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Vytvořte vašim dětem hrací centrum s domečkem a prolézačkou ve tvaru autíčka, díky kterému budou trávit čas na čerstvém vzduchu, budou mít dostatek pohybu, budou rozvíjet svou fantazii a utužovat přátelství.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost15,9 kg / 18,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.