Set přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby a panenka se zvukem MiniKiss lezoucí 27 cm

Popis produktu

Set hraček pečovatelský stolek pro panenku Baby Nurse a lezoucí panenka MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby je krásná souprava hraček, které si zamiluje každá holčička. Set hraček pro holčičku je cenově výhodný jako koupě samostatných hraček. Set je složen z pečovatelského centra pro panenku a z lezoucí panenky MiniKiss, která připomíná skutečné miminko. Tyto hračky se vzájemně barevně jakož i designově ideálně doplňují a tvoří tak nádhernou soupravu, ze které bude mít radost každá malá slečna. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické.

Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě. Hračky výrobce Smoby se vyznačují prvotřídními materiály, zdravotní nezávadností a jsou držiteli mnoha ocenění za funkčnost a design, tak držiteli evropských certifikátů kvality. Každá hračka Smoby je kvalitní evropský výrobek, který splňuje nejpřísnější normy kvality a odolnosti. Set přebalovacího stolku a lezoucí panenky MiniKiss se perfektně doplňuje a poskytne vaší slečně hodně herních podnětů.

Přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby

Smoby dětský opatrovací stolek pro panenku Baby Nurse je proveden v krásném tvaru srdíčka. Je to unikátní dětská hračka se dvěma patry. Přebalovací stolek je proveden v krásné kombinaci bílé a růžové barvy s kytičkami a srdíčky. V dolní části je místo na odkládání doplňků a pomůcek pro holčičku a její panenku. Set obsahuje židli na krmení, přebalovací pult, vaničku na koupání, sprchu, talířek se lžičkou a láhev na krmení. Stolek je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Pečovatelský stolek pro panenku má mnoho úložného prostoru - poličku na odkládání šatů, ručník, 2 poličky na potraviny pro panenku. Je to krásná a jedinečná hračka pro holčičku od 3 let. Stolek pro panenku je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, který je zároveň příjemný a sametový na dotek.

Panenka se zvukem MiniKiss Smoby lezoucí 27 cm od 12 měsíců

Dětská lezoucí panenka MiniKiss je skvělou hračkou vaše dítě. Je vyrobena z měkkého a jemného materiálu. Panenka má výšku 27 cm a vydává zvuky po stisknutí knoflíku. Začne lézt, kroutit hlavou a bľabotať. Přestane lézt pokud znovu stisknete knoflík nebo pokud narazí na překážku. Dětská lezoucí panenka MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku. Panenka pro děti MiniKiss je oblečena v rozkošných růžových dupačkách s čepičkou s bambulí. Panenka funguje na baterie.

Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Díky setu lezoucí panenky s pečovatelským stolkem pro panenku získá vaše slečna množství nových hraček pro kompletní péči o panenku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozměry balení49*19*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,28 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...