Set přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby a magnetická oboustranná tabule s doplňky

Popis produktu

Set hraček pečovatelský stolek pro panenku Baby Nurse a magnetická oboustranná tabule od francouzského výrobce hraček Smoby je krásná souprava hraček, které si zamiluje každá holčička. Set vhodný od 3 let je složen z přebalovacího stolku pro panenku a oboustranné tabule pro dívky s magnetkami a doplňky. Tyto hračky v soupravě udělají radost každé malé slečně. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě. Set hraček je cenově výhodnější. Potěšte vaše ratolesti hned několikrát.

Přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby

Smoby dětský opatrovací stolek pro panenku Baby Nurse je proveden v krásném tvaru srdíčka. Je to unikátní dětská hračka se dvěma patry. Přebalovací stolek je proveden v krásné kombinaci bílé a růžové barvy s kytičkami a srdíčky. V dolní části je místo na odkládání doplňků a pomůcek pro holčičku a její panenku. Set obsahuje židli na krmení, přebalovací pult, vaničku na koupání, sprchu, talířek se lžičkou a láhev na krmení. Stolek je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Pečovatelský stolek pro panenku má mnoho úložného prostoru - poličku na odkládání šatů, ručník, 2 poličky na potraviny pro panenku. Je to krásná a jedinečná hračka pro holčičku. Stolek pro panenku je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, který je zároveň příjemný a sametový na dotek. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence.

Školní magnetická tabule 2v1 Smoby oboustranná se 7 doplňky a magnetické písmenka 72 ks

Školní magnetická tabule 2v1 Smoby je oboustranná s magnetickými písmenky a 7 doplňky poslouží při různých hrách na povolání, na kreslení a psaní. Je vhodná pro děti od 3 let. Z jedné strany dítě kreslí na tabuli barevnými křídami, a z druhé strany píše a kreslí pomocí smazatelný fixy, nebo vytváří obrazce z magnetických písmenek. Když dítě vyroste, může tabuli používat na připomínky v pokoji, nebo v kuchyni. Balení dětské tabule obsahuje celkem 7 doplňků a 72 magnetických písmen, čísel a matematických znaků, se kterými se děti naučí počítat a poznávat písmenka abecedy.

Rozměry tabule pro děti jsou 48*42*102 cm. Výška tabule se stojanem je 102 cm. Dětské kresby se z obou stran dají setřít hadříkem. Je to velmi praktická dětská pomůcka na kreslení, když se u dítěte už od útlého věku rozvíjejí kreslicí schopnosti, manuální zručnost ovládat tužku a křídu, počítat, psát nebo vytvářet obrazce z magnetek. . Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Set přebalovacího stolku a oboustranné magnetické tabule Smoby s magnetkami a doplňky se perfektně doplňuje a poskytne vaší slečně mnoho herních podnětů pro hry.

Hračky výrobce Smoby se vyznačují prvotřídními materiály, zdravotní nezávadností a jsou držiteli mnoha ocenění za funkčnost a design, tak držiteli evropských certifikátů kvality. Každá hračka Smoby je kvalitní evropský výrobek, který splňuje nejpřísnější normy kvality a odolnosti. Set přebalovacího stolku a oboustranné magnetické tabule s motivem Hello Kitty se perfektně doplňuje a poskytne vaší slečně hodně herních podnětů doma. Díky setu pečovatelského stolku pro panenku a oboustranné tabule Hello Kitty získáte pro vaši slečnu množství nových hraček pro kompletní péči o panenku, ale i hračku, při níž se může vzdělávat a pohodlně se při ní zahraje několik dětí najednou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozměry balení49*19*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,28 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné