Set přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby a panenka se zvukem MiniKiss do postýlky 27 cm

Popis produktu

Set hraček pečovatelský stolek pro panenku Baby Nurse a panenka do postýlky MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby je krásná souprava hraček, které si zamiluje každá holčička. Set je složen z pečovatelského centra pro panenku a z panenky do postýlky MiniKiss, která připomíná skutečné miminko. Tyto hračky se vzájemně barevně jakož i designově ideálně doplňují a tvoří tak nádhernou soupravu, ze které bude mít radost každá malá slečna. Set hraček je cenově výhodný, a proto nepotěší pouze vaše ratolesti, ale i vaši peněženku.

Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě. Hračky výrobce Smoby se vyznačují prvotřídními materiály, zdravotní nezávadností a jsou držiteli mnoha ocenění za funkčnost a design, tak držiteli evropských certifikátů kvality. Každá hračka Smoby je kvalitní evropský výrobek, který splňuje nejpřísnější normy kvality a odolnosti. Set přebalovacího stolku a panenky do postýlky MiniKiss se perfektně doplňuje a poskytne vaší slečně hodně herních podnětů.

Přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby

Smoby dětský opatrovací stolek pro panenku Baby Nurse je proveden v krásném tvaru srdíčka. Je to unikátní dětská hračka se dvěma patry. Přebalovací stolek je proveden v krásné kombinaci bílé a růžové barvy s kytičkami a srdíčky. V dolní části je místo na odkládání doplňků a pomůcek pro holčičku a její panenku. Set obsahuje židli na krmení, přebalovací pult, vaničku na koupání, sprchu, talířek se lžičkou a láhev na krmení.

Stolek je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Pečovatelský stolek pro panenku má mnoho úložného priestoru- poličku na odkládání šatů, ručník, 2 poličky na potraviny pro panenku. Je to krásná a jedinečná hračka pro holčičku. Stolek pro panenku je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, který je zároveň příjemný a sametový na dotek.

Panenka se zvuky MiniKiss Smoby do postýlky od 12 měsíců 27 cm

Smoby dětská hudební panenka MiniKiss je skvělou uspávající hračkou vaše dítě do postýlky. Díky měkkému povrchu a jemnému materiálu je vhodná již od 12 měsíců pro nejmenší děti. Má výšku 27 cm a vydává zvuky příjemné uklidňující melodie po zatažení zajíčka na provázek. Jak se roluje zpět, hraje pěknou melodii. Dětská panenka MiniKiss do postýlky od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku. Panenka pro děti Minikiss je oblečena v rozkošných žlutých dupačkách s čepičkou s dvěma růžky.

Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Díky setu panenky do postýlky s pečovatelským stolkem pro panenku získá vaše slečna množství nových hraček pro kompletní péči o panenku.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozměry balení49*19*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,28 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...