Set přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby a panenka v dupačkách 32 cm, magická láhev

Popis produktu

Set hraček pečovatelský stolek pro panenku Baby Nurse, panenka v bílých dupačkách a láhev s mlékem pro panenku od francouzského výrobce hraček Smoby je krásná souprava hraček, které si zamiluje každá holčička. Set vhodný od 3 let je složen z přebalovacího stolku pro panenku, panenky a magické láhve s mlékem. Tyto hračky se vzájemně barevně jakož i designově ideálně doplňují a tvoří tak nádhernou soupravu, ze které bude mít radost každá malá slečna. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě.

Set hraček je cenově výhodný, a proto potěší vaši ratolest tak vaši peněženku. Hračky výrobce Smoby se vyznačují prvotřídními materiály, zdravotní nezávadností a jsou držiteli mnoha ocenění za funkčnost a design, tak držiteli evropských certifikátů kvality. Každá hračka Smoby je kvalitní evropský výrobek, který splňuje nejpřísnější normy kvality a odolnosti. Set přebalovacího stolku, panenky a magické láhve se perfektně doplňuje a poskytne vaší slečně hodně herních podnětů při péči o panenku.

Přebalovací stůl pro panenku Baby Nurse Srdíčko Smoby

Smoby dětský opatrovací stolek pro panenku Baby Nurse je proveden v krásném tvaru srdíčka. Je to unikátní dětská hračka se dvěma patry. Přebalovací stolek je proveden v krásné kombinaci bílé a růžové barvy s kytičkami a srdíčky. V dolní části je místo na odkládání doplňků a pomůcek pro holčičku a její panenku. Set obsahuje židli na krmení, přebalovací pult, vaničku na koupání, sprchu, talířek se lžičkou a láhev na krmení.

Stolek je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Pečovatelský stolek pro panenku má mnoho úložného prostoru - poličku na odkládání šatů, ručník, 2 poličky na potraviny pro panenku. Je to krásná a jedinečná hračka pro holčičku. Stolek pro panenku je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, který je zároveň příjemný a sametový na dotek.

Panenka Baby Nurse Smoby v bílých dupačkách 32 cm od 2 let

Dětská panenka Baby Nurse je skvělou hračkou pro každé dítě. Má výšku 32 cm. Dětská panenka Baby Nurse od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku a je oblečena v krásném dvoudílném kompletu z jemného a měkkého materiálu bílé barvy s modrou čepičkou a límcem s pěknými vyšívanými obrázky. Panenka se dá převlékat jednoduchým způsobem, a dítě to zvládne úplně samo. Panenka Baby Nurse je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti rádi objímají.

Lahvička pro panenku Baby Nurse Zlatá edice Smoby s ubývajícím mlékem od 24 měsíců

Smoby magická dětská láhev na mléko Baby Nurse Zlatá edice je výjimečná v tom, že obsahuje pohyblivé mléko. Při naklonění láhve se mléko jakoby ztrácí a po postavení láhve do původní polohy se opět vrátí zpět. Je to krásná hračka pro nejmenší děti. Výška lahve je 12,5 cm. Magická dětská láhev na mléko pro panenky, bude oblíbenou hračkou pro každé dítě při svých hrách s panenkou.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Díky setu panenky v dupačkách, magické láhve s mlékem a pečovatelským stolkem pro panenku získá vaše slečna množství nových hraček pro kompletní péči o panenku.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,28 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...