Set pracovních strojů Sansibar BIG Power worker XL 3 druhy s gumovými kolečky od 24 měsíců

Popis produktu

Sada tří pracovních strojů Sansibar Power worker XL do písku od německé značky Big přichází s velkými stavebními stroji – nákladní auto, bagr a nakladač. Autíčka pro děti od 2 let jsou vyrobena z velmi kvalitního plastu a vynikají působivým designem s množstvím propracovaných detailů a pohyblivých částí. Set hraček obsahuje všechna autíčka, která váš malý stavbař potřebuje pro své stavební práce. Bagr s pohyblivou lžící chlapcům poslouží na bagrování písku, nakladač ho naloží do nákladního auta, které ho odveze na místo výstavby.

Dětská pracovní autíčka jsou vyhotovena v pěkné černé barvě s modrými prvky, takže okamžitě zaujmou každého chlapce a bude si s nimi chtít ihned hrát. Autíčka pro děti mají měkká gumová kolečka. Hračkářská autíčka pro děti mají univerzální využití – dají se využít i v interiéru i exteriéru. Dají se snadno omývat pod tekoucí vodou a jsou vybaveny povrchovou úpravou s UV filtrem proti slunečnímu záření, takže si zachovají svůj vzhled i po dlouhém čase. Hra s takovou hračkou zábavným způsobem rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Rozměry autíček se pohybují v různých délkách – nakladač má délku 47 cm, náklaďák – 33 cm a bagr – 67 cm

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Celková délka33 - 67 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.