Set pracovních strojů Sansibar BIG Power worker 3 druhy s gumovými kolečky od 24 měsíců

Popis produktu

Sada tří pracovních strojů Sansibar do písku od německé značky Big přichází s nákladním autem, bagrem a nakladačem v černém provedení. Autíčka pro děti od 2 let jsou vyrobeny z velmi kvalitního plastu a vynikají působivým designem s množstvím propracovaných detailů a pohyblivých částí. Set hraček obsahuje všechna autíčka, která váš malý stavbař potřebuje pro své stavební práce. Bagr s pohyblivou lžící chlapcům poslouží na bagrování písku, nakladač ho naloží do nákladního auta, které ho odveze na místo výstavby.

Dětská pracovní autíčka jsou vyhotovena v pěkné černé barvě s modrými prvky, takže okamžitě zaujmou každého chlapce a bude si s nimi chtít hned hrát. Autíčka pro děti mají měkká gumová kolečka. Hračkářská autíčka pro děti mají univerzální využití – dají se využít i v interiéru i exteriéru. Dají se snadno omývat pod tekoucí vodou a jsou vybaveny povrchovou úpravou s UV filtrem proti slunečnímu záření, takže si zachovají svůj vzhled i po dlouhém čase. Hra s takovou hračkou zábavným způsobem rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Rozměry jednoho dětského autíčka – nakladače jsou 23*10*12 cm, přičemž celkové rozměry jednotlivých autíček pohybují v délce od 16 - 23 cm.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodGermany
Celková délka16 - 23 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvačerná
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné