Set pracovní stůl Bricolo Center Bob the Builder Smoby s jeřábem a vrtačka jako dárek

Popis produktu

Set pracovní stůl Bricolo Center s jeřábem a dárek – mechanická vrtačka, potěší a zabaví všechny šikovné a neposedné děti od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, přibližují se světu dospělých. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů.

Pracovní stůl Bricolo Center Bořek Stavitel Smoby s jeřábem a silničním válcem s 92 doplňky

S pracovním stolem Bricolo Center od firmy Smoby s motivem Bořka Stavitele, známé animované postavičky z britského animovaného seriálu o šikovném staviteli, který si vždy poradí, jako každý správný chlap, se naučí každý chlapec od 3 let, co obnáší práce v dílně. Pracovní stůl je vybaven 92 doplňky na té nejvyšší úrovni, spolu s ovladatelným jeřábem a silničním válcem, se kterým si váš malý kutil užije nesmírné množství zábavy. Všechny díly jsou precizně vyrobené s důrazem na jemné a oblé hrany, aby se chlapeček neměl žádnou šanci poranit. Stabilní pracovní stůl zdobí výrazné logo Bořka Stavitele, díky kterému si každé dítě bude připadat jako opravdový stavitel.

Každý chlapeček rád zjistí, jak se skládá malý válec, který přispěje ke správné technické představivosti dítěte. Všechny doplňky na tomto skvělém pracovním stole jsou plně funkční a připraveny kdykoli zapojit fantazii chlapečka, který si bude postupně zkoušet všechny součásti a učit se nové věci. Vaše dítě se při hře s funkčním krásným žlutým jeřábem na pracovním stole Smoby naučí důkladné a opatrné práci. Bohatá výbava 92 doplňků na tomto pracovním stole zabaví chlapečka na velmi dlouhou dobu, přičemž si bude moci vyzkoušet práci s kladívkem, šroubovákem, klíčem, maticemi, šrouby a dalším příslušenstvím.

Vrtačka Bořek Stavitel Smoby mechanická s 3 nástavci a 2 rotacemi

Dětská mechanická vrtačka Bořek Stavitel od Smoby je pěkná hračka pro malé opraváře s realistickým designem. Vrtačka pro chlapce po stisknutí hučí a točí se, přichází v balení s 3 nástavci a točí se dvěma různými způsoby pro ještě realističtější a zábavnější hru na opraváře. Je maximálně bezpečná, vyrobená z kvalitního materiálu, se sametově jemným povrchem. Chlapecká hračka je vhodná již od 3 let. Dětská vrtačka s motivem oblíbené pohádky Bořek Stavitel je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co všechno je potřeba na různé opravy. Vrtačka já provedena v pestrých barvách oranžové, modré a šedé a chybět nesmí ani portrét samotného Bořka Stavitele.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu82*37*117 cm
Celková výška117 cm
Rozměry balení60*16*76 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,0 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné