Set pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center a sekačka na trávu Smoby s mechanickým zvukem

Popis produktu

Pracovní stůl trojkřídlý a sekačka na trávu s mechanickým zvukem představují vynikající set hraček, se kterým se zabaví děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Chlapci si vyzkoušejí práci mistrů řemeslníků a opravářů, rovněž si vyzkouší i práci zahradníků. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení. Set hraček je vhodný také pro hru více dětí, takže si zlepšují komunikační schopnosti, učí se spolupracovat a získávají sebevědomí.

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center Smoby instalatérství malování a tesařství 100 doplňků

Pracovní stůl tříkřídlý Black&Decker Mega Center od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají hry na technická povolání. Při práci na instalatéry, mechaniky a tesaře se mohou spolehnout na bohatou sadu 100 doplňků, mezi nimiž se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, kleště, pila, šroubovák, montážní klíče, kladivo, váleček na malování, svěrák, šrouby, matice, hřebíček, potrubní díly, poličky na drobné součástky, různé montážní části a dílce. Pracovní stůl se 3 herními plochami je vybaven kolečky pro snadné přesouvání a otevíratelnými bočními křídly, takže se dá za pár vteřin snadno rozložit a složit.

Střední část je vyhrazena strojírenské práci, dítě se učí pracovat se svěrákem, zatloukat hřebíky, měřit díly mechanickým pravítkem a poskládá si autíčko podle návodu. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, poznává nové nástroje, a jak se správně používají. Zadní stěna je vybavena závěsným systémem pro pracovní nářadí a odkládací plochou pro drobné součástky, takže má dítě potřebné doplňky vždy po ruce. Mistry potěší i praktická tabulka, na kterou si budou moci křídou kreslit a psát poznámky, rovněž využijí i praktické poličky pod pracovní plochou. Pracovní stůl se dělí na instalatérskou, malířskou a tesařskou část s příslušným vybavením.

Sekačka na trávu Black&Decker Smoby s mechanickým zvukem

Dětská sekačka na trávu Black&Decker je vhodná pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na zahradníky. Sekačka na trávu je vyhotovena ve stylu moderního pracovního nářadí a nástrojů Black&Decker, vyznačující se kvalitním zpracováním a skvělými funkcemi. Oranžovo-černá sekačka si dítě získá mechanickým zvukem click-click, který vydává startovací tlačítko. Malý zahradník po nastartování jednoduše začne tlačit dětskou sekačku, která bude vydávat mechanický zvuk Crick-crick, takže dítě bude mít při práci se sekačkou realističtější zážitek.

Dětská sekačka má 4 kolečka, díky kterým se s ní bude dítěti snadno manipulovat. Díky této hračce na zahradu se u dětí rozvíjí logické myšlení, zjišťují, jak fungují zahradní nástroje a doplňky a k čemu se používají. Sekačka Black&Decker je perfektní hračka pro každé dítě, je vyrobena z kvalitního a odolného plastového materiálu, který je pro dítě naprosto bezpečný. Rozměry dětské sekačky jsou 35*26*56 cm, přičemž rukojeť je ve výšce 56 cm.

Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu56*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení59*26*75 cm
Celková délka56 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,26 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.