Set pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center a motorová pila Smoby se zvukem

Popis produktu

Pracovní stůl trojkřídlý a elektronická motorová pila Black&Decker představují špičkový set hraček, se kterými se zabaví zejména kluci od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Děti si zahrají na povolání mistrů opravářů, naučí se poskládat autíčko a při práci se dřevem využijí elektronickou pilu se zvukem. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku, představivost a logické myšlení. S hračkami si zahraje najednou i více dětí, vyznačují se prvotřídní kvalitou a francouzským designem.

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center Smoby instalatérství malování a tesařství 100 doplňků

Pracovní stůl tříkřídlý Black&Decker Mega Center od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají hry na technická povolání. Při práci na instalatéry, mechaniky a tesaře se mohou spolehnout na bohatou sadu 100 doplňků, mezi nimiž se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, kleště, pila, šroubovák, montážní klíče, kladivo, váleček na malování, svěrák, šrouby, matice, hřebíček, potrubní díly, poličky na drobné součástky, různé montážní části a dílce. Pracovní stůl se 3 herními plochami je vybaven kolečky pro snadné přesouvání a otevíratelnými bočními křídly, takže se dá za pár vteřin snadno rozložit a složit.

Střední část je vyhrazena strojírenské práci, dítě se učí pracovat se svěrákem, zatloukat hřebíky, měřit díly mechanickým pravítkem a poskládá si autíčko podle návodu. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, poznává nové nástroje, a jak se správně používají. Zadní stěna je vybavena závěsným systémem pro pracovní nářadí a odkládací plochou pro drobné součástky, takže má dítě potřebné doplňky vždy po ruce. Mistry potěší i praktická tabulka, na kterou si budou moci křídou kreslit a psát poznámky, rovněž využijí i praktické poličky pod pracovní plochou. Pracovní stůl se dělí na instalatérskou, malířskou a tesařskou část s příslušným vybavením.

Motorová pila elektronická Black&Decker Chainsaw Smoby se zvukem

Motorová pila elektronická od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající pracovní hračku pro kluky již od 3 let. Elektronická pila dokáže při řezání vydávat zvuky jako skutečná pila, díky čemuž získají děti realistické zážitky. Je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů se zaoblenými hranami, je maximálně bezpečná pro hru dětí. Dětská pila s motivem pracovního nářadí Black&Decker okouzlí děti na první pohled, zabaví se s ní na dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co všechno je zapotřebí pro různé opravy.

Malí řemeslníci si velmi rádi hrají s pracovními nástroji, hravým způsobem se přibližují ke světu dospělých, získávají nové poznatky. Při hře s motorovou pilou si rozvíjí jemnou motoriku, technickou představivost a logické myšlení. Učí se soustředit na nové věci, objevují a zkoumají nové materiály, tvary a barvy. Pracovní hračky umožňují dětem vyzkoušet si různá povolání, při kterých řeší různé technické problémy a učí se improvizovat. Dětská pila Smoby má rozměry 40*10*14 cm, je dokonale uzpůsobena pro malé dětské ruce.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu56*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení59*26*75 cm
Celková délka56 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,26 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.