Set pracovní stůl Bricolo Center Bob the Builder Smoby s jeřábem, motorová pila a pracovní oblečení

Popis produktu

Set pracovní stůl Bricolo Center s jeřábem, motorovou pilou a pracovním oblečením potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, hrají si na různá povolání a přibližují se světu dospělých. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů.

Pracovní stůl Bricolo Center Bořek Stavitel Smoby s jeřábem a silničním válcem s 92 doplňky

S pracovním stolem Bricolo Center od firmy Smoby s motivem Bořka Stavitele, známé animované postavičky z britského animovaného seriálu o šikovném staviteli, který si vždy poradí, jako každý správný chlap, se naučí každý chlapec od 3 let, co obnáší práce v dílně. Pracovní stůl je vybaven 92 doplňky na té nejvyšší úrovni, spolu s ovladatelným jeřábem a silničním válcem, se kterým si váš malý kutil užije nesmírné množství zábavy. Všechny díly jsou precizně vyrobené s důrazem na jemné a oblé hrany, aby se chlapeček neměl žádnou šanci poranit. Stabilní pracovní stůl zdobí výrazné logo Bořka Stavitele, díky kterému si každé dítě bude připadat jako opravdový stavitel.

Každý chlapeček rád zjistí, jak se skládá malý válec, který přispěje ke správné technické představivosti dítěte. Všechny doplňky na tomto skvělém pracovním stole jsou plně funkční a připraveny kdykoli zapojit fantazii chlapečka, který si bude postupně zkoušet všechny součásti a učit se nové věci. Vaše dítě se při hře s funkčním krásným žlutým jeřábem na pracovním stole Smoby naučí důkladné a opatrné práci. Bohatá výbava 92 doplňků na tomto pracovním stole zabaví chlapečka na velmi dlouhou dobu, přičemž si bude moci vyzkoušet práci s kladívkem, šroubovákem, klíčem, maticemi, šrouby a dalším příslušenstvím.

Pracovní oblečení Bořek Stavitel Smoby s přilbou, vestou a mobilem 

Dětské pracovní oblečení Smoby s motivem pohádky Bořek Stavitel je perfektní doplněk pro malé kutily. Každou hru na stavitele dotáhne do dokonalosti a chlapci se díky tomuto oblečení budou cítit jako skuteční mistři a budou se podobat své oblíbené pohádkové postavičce. Součástí pracovního úboru je vše, co každý správný mistr potřebuje. V balení nesmí chybět pestrá žlutá helma, košile s vestou, francouzský klíč, mobil a jmenovka. Souprava pracovního oblečení se hodí všem chlapcům od 3 let.

Pracovní oblečení s motivem Bořka Stavitele je vyrobeno v barevné kombinaci modré a červené a chybět nesmí žlutá bezpečnostní helma, se kterou budou všechny děti při stavbách v bezpečí. Na jmenovku si mohou chlapci napsat jméno a každý tak bude znát svého oblíbeného mistra. Na modré vestě je našita praktická kapsa, do které si stavitelé mohou uložit nářadí, které potřebují mít stále po ruce. Celá pracovní sada je vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev, které navíc dlouho vydrží. Pracovní úbor s Bořkem Stavitelem udělá každou hru jedinečnou a výborně se hodí například i na karneval.

Motorová pila Bořek Stavitel Smoby elektronická s pohyblivým řetězem

Dětská motorová pila Bořek Stavitel od Smoby je pěkná elektronická hračka pro malé opraváře s realistickým designem. Elektronická motorová pila pro chlapce s motivem pohádky Bořek Stavitel vydává zvuky jako opravdová pila, proto se chlapci cítí, jako kdyby si hráli s reálným nástrojem. Je maximálně bezpečná, vyrobená z kvalitního materiálu, se sametově jemným povrchem. Chlapecká elektronická hračka je vhodná již od 3 let. Dětská pila je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co všechno je potřeba na různé opravy.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu82*37*117 cm
Celková výška117 cm
Rozměry balení60*16*76 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,0 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné