Set pracovní stůl s funkčním jeřábem Black&Decker Bricolo Builder a moderní kuchyňka Smoby s kávovarem a potraviny 100% Chef

Popis produktu

Pracovní stůl s funkčním jeřábem a kuchyňka Loft Industrial s kávovarem a potravinami dohromady tvoří originální set hraček pro děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Chlapci se zabaví při hře na opraváře, přičemž se naučí pracovat s nářadím, poskládají si vlastní autíčko a také si vyzkouší povolání kuchařů s moderní kuchyňkou s 32 doplňky. Hravým způsobem získají realistické zážitky, přibližují se světu dospělých, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení. Set hraček je vhodný i pro více dětí, přičemž si zlepšují komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Pracovní stůl s funkčním jeřábem Black&Decker Bricolo Builder se stavebnicí auta vrtačkou a 94 doplňky

Pracovní stůl Black&Decker Bricolo Builder od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na opraváře a řemeslníky. Špičkový pracovní stůl disponuje funkčním jeřábem s pohyblivým ramenem, pomocí kterého si děti mohou přenášet všechny součástky, které potřebují při svých opravách a montážích. Spolehnout se mohou na sadu 94 doplňků, mezi kterými se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, svěrák, pila, kleště, šroubovák, montážní klíče, kladívko, svěrák, šrouby a spousta dalších montážních dílů. Součástí pracovní dílny je také stavebnice nákladního autíčka.

Pracovní stůl pro kluky je vyroben z odolného plastu s jemným povrchem, stojí na 4 stabilních nohách. Nabízí dětem dostatek úložného prostoru a závěsnou stěnu pro pracovní nářadí. Stůl je vybaven montážními otvory pro zatloukání dílů, v jeho přední části je mechanické pravítko. Rozměry pracovní dílny jsou 82*34*117 cm. Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace.

Kuchyňka moderní Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarem a funkčními spotřebiči a 32 doplňky

Moderní kuchyňka Loft Industrial Kitchen představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Děti se při vaření zabaví na dlouhé hodiny, získají realistické zážitky při přípravě magických těstovin, které v závislosti na okolním prostředí dokážou měnit barvu, připraví si chutný nápoj v kávovaru a naučí se pracovat s pánví s funkcí otáčení palačinky. Skvělá sada 32 doplňků obsahuje také kuchyňské náčiní, vidličky, nožíky, lžičky, talířky, kelímky, šálky, solničku s mechanickým zvukem, náplně do kávovaru, tekutý dávkovač, krabici s těstovinami, mlékem, palačinku a hrnec s pokličkou.

Chlapci a dívky se při přípravě jídel v kuchyňce spolehnou na chladničku s otevíratelnými dvířky, pečicí troubu a varnou desku s otočným knoflíkem. Po obědě mohou nádobí umýt v praktickém dřezu s kohoutkem a odpadky se naučí třídit díky přihrádkám pro klasický a recyklovatelný odpad. Nadčasová kuchyňka je vybavena množstvím úložného prostoru a praktickými poličkami, do kterých se uloží kuchyňské náčiní a doplňky. Kuchyňka stojí na stabilních nohou a její rozměry jsou 74*30*96 cm s výškou pracovní desky 50 cm.

Potraviny do dětské kuchyňky 100 % Chef Écoiffier 20 dílů

Sada potravin do kuchyňky 100% Chef Écoiffier je originální sada doplňků do kuchyňky. Dětské potraviny jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. V praktické sadě se nachází 20 doplňků, k nimž patří plechovky s hráškem a rajčaty, nutella, jogurty, kola, mléko, džus, minerálka, pomeranče, majonéza a kečup. Souprava potravin pro děti se hodí do dětské kuchyňky, ale také na samostatnou hru.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu82*34*117 cm
Celková výška117 cm
Rozměry balení60*16*77 cm
Celková délka82 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,76 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.