Set pracovní stůl s funkčním jeřábem Black&Decker Bricolo Builder a kamion Smoby s pracovním kufříkem a nářadím

Popis produktu

Pracovní stůl s funkčním jeřábem a kamion s pracovním kufříkem připraví dětem od 3 let spoustu radostných zážitků. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Při hře na povolání se spolehnou na špičkový pracovní stůl s nářadím, poskládají si vlastní autíčko a velkou radost jim udělá i skládací kamion s kufříkem plným nářadí. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení. Set hraček je vhodný i pro více dětí, takže si zlepšují komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Pracovní stůl s funkčním jeřábem Black&Decker Bricolo Builder se stavebnicí auta vrtačkou a 94 doplňky

Pracovní stůl Black&Decker Bricolo Builder od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na opraváře a řemeslníky. Špičkový pracovní stůl disponuje funkčním jeřábem s pohyblivým ramenem, pomocí kterého si děti mohou přenášet všechny součástky, které potřebují při svých opravách a montážích. Spolehnout se mohou na sadu 94 doplňků, mezi kterými se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, svěrák, pila, kleště, šroubovák, montážní klíče, kladívko, svěrák, šrouby a spousta dalších montážních dílů. Součástí pracovní dílny je také stavebnice nákladního autíčka.

Pracovní stůl pro kluky je vyroben z odolného plastu s jemným povrchem, stojí na 4 stabilních nohách. Nabízí dětem dostatek úložného prostoru a závěsnou stěnu pro pracovní nářadí. Stůl je vybaven montážními otvory pro zatloukání dílů, v jeho přední části je mechanické pravítko. Rozměry pracovní dílny jsou 82*34*117 cm. Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace.

Kamion s pracovním kufříkem Black&Decker Truck Smoby a 60 doplňků s nářadím

Kamion s pracovním kufříkem od renomovaného francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro kluky od 3 let. Originální motiv Black&Decker zaručeně potěší každého malého řemeslníka, který si bude moct sám poskládat na nákladní plošině jeřáb se závěsnou plošinou. Celý dětský tahač lze skládat a rozkládat a dítě má k dispozici bohatou sadu 60 doplňků, mezi kterými se nacházejí šrouby, šroubovák, klíč a další pomůcky pro montáž jeřábu. Na nákladní plošině se nachází přenosný kufřík s doplňky, který lze snadno přenášet díky praktické rukojeti. Na přenosném kufříku se nachází logo Black&Decker, kamion o délce 43 cm působí realistickým dojmem.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu82*34*117 cm
Celková výška117 cm
Rozměry balení60*16*77 cm
Celková délka82 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,76 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.