Set pracovní dílna vozík Cars Mack Truck Smoby s přihrádkami a pracovní dílna se skákající rampou

Popis produktu

Každý malý chlapec si rád hraje s autíčky, opravuje je a hledá možnosti, jak je vylepšit. Set pracovní dílna vozík Mack Truck Smoby a pracovní dílna se skákající rampou Auta 3 Smoby je krásný set hraček, které navzájem ladí a jsou vhodné pro malé závodníky od 3 let. Set kvalitních hraček za zvýhodněnou cenu zabaví děti na dlouhé hodiny a rodiče při nákupu výrazně ušetří. S hračkami v setu si zahrají i několik dětí, sourozenci i kamarádi a zároveň rozvíjejí jemnou dětskou motoriku a fantazii.

Pracovní dílna vozík Auta Mack Truck Smoby s přihádkami a 28 doplňky červený

Pracovní dílna ve vozíku Auta Mack Truck s 28 doplňky s animovaným hrdinou, autíčkem McQueenem, je moderní hračka pro děti od 3 let. Dětská pracovní dílna na kolečkách má výraznou, červenou barvu a její celé provedení populární připomíná autíčko. Všechny doplňky si vaše dítě může uložit v přihrádkách a díky kolečkům si dílničku může snadno přesunout, kam bude chtít. Malý mechanik s touto hračkou stráví dlouhé hodiny, během kterých se bude výborně bavit. Celková výška dětské pracovní dílny je 65 cm. Dětská dílna Auta Mack Truck je dokonalý dárek pro každé dítě ať už pod vánoční stromeček nebo k narozeninám.

Tato skvělá pracovní dílna nabízí až 28 skvělých doplňků a to šroubovák, kleště, 14 kusů šroubů autíčko a různé jiné doplňky, které jsou nedílnou součástí povinné výbavy malého kutila. Skvělá zábava je zaručena s modelem autíčka, které se vaše dítě určitě naučí skládat i zpaměti. Pracovní dílna s vozíkem podporuje v dětech rozvoj kreativity a představivosti, spolu s rozvojem jemných motorických dovedností. Vozík s dílnou disponuje praktickým držadlem a kvalitními kolečky, díky kterým si bude moci dětskou pracovní dílnu snadno přesunout. Celkové rozměry pracovní dílny jsou 44*25*65 cm.

Dětská pracovní dílna Auta 3 Bricolo center Smoby se skákající rampou, skládacím autíčkem a 94 doplňků

Dětská pracovní dílna Auta 3 Bricolo center je moderní hračka pro malé závodníky od 3 let, kteří dbají na servis svých autíček. Celá dílnička včetně autíčka a doplňků je vyrobena z kvalitních plastových dílů, které jsou odolné a zároveň příjemné na dotek. Tento stolek je velmi oblíbený u chlapců, ale mohou si s ním zahrát i holčičky. Stůl stojí na čtyřech nožkách, které jsou mezi sebou zpevněny, takže stůl je pevný a stabilní. Stůl je zhotoven v červené, šedé a černé barevné kombinaci. Pod pracovní plochou se nachází polička, na kterou si může malý opravář odložit hračky nebo nářadí. Součástí pracovního stolku je skákající odrážecí rampa, která překvapí každého závodníka.

Na pracovní ploše je připraveno místo pro oblíbené autíčko McQueen ze známé Disney pohádky Auta 3, která je u dětí velmi populární. Stejně tak je součástí pracovní plochy i červený panel, na který si může malý řemeslník připevnit různé pracovní doplňky. Po obou stranách panelu si dítě může ukládat drobné součástky jako například šrouby. Náhradní díly, které potřebuje mít malý mechanik stále po ruce, si může uložit zase do vyklápěcího prostoru, který je ve spodní části pracovního panelu. V pracovní dílně se nacházejí také šroubováky, kombinačky, pilka či kladívko – nástroje, které ke své práci nezbytně potřebuje každý mechanik. Děti si tak bez problémů mohou sestavit své vlastní autíčko McQueen.

Francouzská společnost Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*25*65 cm
Celková výška65 cm
Rozměry balení40*25*64 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné