Set pracovní dílna se 79 doplňky Black+Decker Smoby a traktor na šlapání Jim Loader s nakladačem a přívěsem

Popis produktu

Set pracovní dílna Black&Decker a traktor na šlapání Jim Loader s nakladačem a přívěsem je moderní sada hraček, která skvěle zabaví děti od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby a BIG pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, hrají si na různá povolání – mechaniky, farmáře. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Německý výrobce BIG je známý kvalitními a odolnými hračkami. Set hraček je vhodný pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů.

Dětská pracovní dílna Black+Decker Smoby

Smoby pracovní dílna Black+Decker je krásná hračka pro malé opraváře, vhodná od 3 let. Zahrnuje v sobě množství funkcí a doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 79 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, pravítko. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce má 4 stabilní nohy a je vyroben z kvalitního plastu s hladkým povrchem. K hračce lze stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Traktor pro děti na šlapání Jim Loader BIG s nakladačem a přívěsem zelený

Dětský traktor Jim Loader je realistický traktor vhodný pro děti od 3 let. Traktor na šlapání má řetězový pohon, vlastní nabírací lžíci a přívěs v zadní části. Traktor na zahradu má nosnost 50 kg a pohodlné nastavitelné sedadlo. Na volantu traktoru se nachází i klakson.

  • traktor na řetězový pohon
  • mechanický klakson
  • nakladač v přední části
  • nosnost nakladače 3 kg
  • přívěs v zadní části
  • nosnost přívěsu 25 kg
  • rozměry 169*46*54 cm
  • nosnost 50 kg
  • hmotnost balení 11,6 kg

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,4 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné