Set pracovní dílna se skákající rampou Cars 3 Smoby a trenažér V8 Driver elektronický

Popis produktu

Děti, obzvláště chlapci, milují hry s autíčky a různými trenažéry, které je uvedou do světa závodů. Set pracovní dílna se skákající rampou Auta 3 Smoby a elektronický trenažér V8 Driver je perfektní set hraček, které navzájem ladí a zabaví malé závodníky od 3 let. Set kvalitních hraček za zvýhodněnou cenu potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby jsou vhodné i pro hru více dětí, sourozenců a kamarádů. Zároveň rozvíjejí jemnou dětskou motoriku a fantazii a jsou krásným doplňkem do dětského pokoje.

Pracovní dílna se skákajícím autem Flash McQueen Cars XRS Smoby s rampou a 94 doplňků

Dětská pracovní dílna Auta 3 Bricolo center je krásná hračka pro malé závodníky a automechaniky od 3 let, kteří se pečlivě věnují servisu svých autíček. Celá dílnička včetně autíčka a doplňků je vyrobena z kvalitních plastů, které jsou pevné a odolné. Tento stolek je oblíbený zejména u chlapců, ale zahrají si s ním i holčičky. Stůl stojí na čtyřech nožkách, které jsou mezi sebou zpevněny, takže stůl je pevný a stabilní. Stůl je vyhotoven v červené, šedé a černé barevné kombinaci. Pod pracovní plochou se nachází polička, kde si může malý kutil odložit jiné hračky nebo nářadí. Součástí pracovního stolku je skákající odrážecí rampa, která překvapí každého závodníka.

Na ploše se nachází také parkovací místo pro krásné autíčko McQueen ze známé Disney pohádky Auta 3, která je u dětí velmi populární. Stejně tak je součástí pracovní plochy i červený panel, na který si může malý řemeslník připnout různé pracovní doplňky. Po obou stranách panelu si dítě může ukládat drobné součástky jako například šrouby. Náhradní díly, které potřebuje mít malý mechanik stále po ruce, si může uložit zase do vyklápěcího prostoru, který je ve spodní části pracovního panelu. V pracovní dílně se nacházejí také šroubováky, kombinačky, pilka či kladívko – nástroje, které ke své práci nezbytně potřebuje každý mechanik. Děti si tak bez problémů mohou poskládat své vlastní autíčko McQueen.

Trenažér pro děti V8 Driver Smoby elektronický se zvukem a světlem

Trenažér V8 Driver Smoby je perfektní elektronický simulátor závodění, který je vhodný pro děti od 3 let. Dětský auto trenažér je výborná hračka pro malé závodníky a všechny milovníky ježdění a aut. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Kluci se na trenažéru zabaví dlouhou dobu, protože v sobě zahrnuje množství funkcí. Chlapci se mohou těšit na elektronický volant, mechanické pedály, barevný podsvícený displej, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Spolu vydává trenažér více než 10 různých zvuků. Na palubní desce je displej zobrazující mapu závodní trasy. Dále je tam tachometr, tlačítka na zapnutí světel, klakson, zrychlení. Navíc je v balení i držák na smartphone, který lze snadno upevnit na palubní desku.

Jízda autem je splněný sen pro každého malého chlapce, který chce rychle vyrůst, aby mohl řídit jako jeho táta nebo závodníci na závodech. Chlapecký trenažér je vynikající replikou jízdy autem, během níž se závodníci budou cítit jako profesionální závodníci. Chlapci se při závodění na trenažéru cítí jako v kabině opravdového závodního auta. Dětský trenažér je velmi zábavná hračka, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí. Hraním si s trenažérem se rozvíjí koncentrace, reflexy, pohybové dovednosti a motorika. Trenažér funguje na 3 AA/LR6 baterie, které nejsou součástí balení.

Francouzská společnost Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu110*34*110 cm
Celková výška110 cm
Výška pracovní plochy53 cm
Rozměry balení60*16*77 cm
Celková délka110 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné