Set pracovní dílna Black&Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a elektronická motorová pila

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna Black&Decker a elektronická motorová pila tvoří úžasnou a velmi atraktivní sadu hraček, která se hodí pro všechny malé chlapce od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. Při hrách s hračkami Smoby mají vaše děti zaručenou maximální bezpečnost a zábavu dlouhé hodiny. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají dílnu Black&Decker opravdu jedinečnou a originální. Do dílny výborně zapadne realistická elektronická pila, která je ideální pro vaše drobce. 

Dětská pracovní dílna Black&Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a motorkou

Smoby dětská pracovní dílna Black&Decker je krásná a ideální hračka pro malé chlapce, kteří se rádi hrají na malé kutily. Provedená je v červené a černé barevné kombinaci a budí tak dojem skutečné pracovní pomůcky. Dílnička stojí na čtyřech nohách, přičemž mezi dvěma páry je spojena konstrukcí X, takže je pevná a stabilní. Mezi těmito nožkami se nachází nakloněná polička na odložení pracovního nářadí, jako jsou například šrouby. Nářadí je ergonomicky řešené tak, aby jej dítě umělo správně uchopit a zacházet s ním. Pracovní dílnička byla vyrobena s ohledem na bezpečnost, proto jsou všechny tvary zaoblené.

Dětská pracovní dílna Black&Decker je důmyslně propracovaná, komplexní a krásná hračka. Pracovní plocha je prostorná a malý kutil tak může do sytosti využít svou tvořivost a vyrábět různé tvary. Na pravé straně pracovní plochy je malý svěrák, kde si může malý kutil přidržet motorku nebo jiné dílka. Svěrák se nastavuje otáčením. Motorka se dá rozebrat a zpět složit za pomoci mechanické vrtačky, která se jednoduše ovládá stisknutím tlačítka. Své místo mě na levé straně stolku ve speciálním držáku.

Na pravé straně se nachází také plocha přizpůsobená na montování šroubů. Tuto plochu lemuje černý pracovní panel, který slouží k uchycení pracovních pomůcek, jako je kladívko, kombinačky či šroubovák. Celkem obsahuje dílnička až 25 doplňků. Díky této hře si dítě užije dlouhé hodiny zábavy. Přitom si však také zlepší jemnou motoriku, získá cit pro detail a naučí se manuální zručnosti, které jsou v pozdějším věku velmi důležité. Do hry může navíc přizvat i kamarády. Jeden bude závodník na motorce a druhý jeho mechanik. Vyvine si tak smysl pro týmovou spolupráci. Stolek je krásným doplňkem do dětského pokoje. Jeho rozměry jsou 50*26*75 cm. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let.

Dětská motorová pila Black+Decker Smoby elektronická se zvuky

Smoby dětská pila Black+Decker je pěkná elektronická hračka pro malé opraváře s realistickým designem. Elektronická motorová pila pro chlapce vydává zvuky jako opravdová pila, proto se chlapci cítí, jako kdyby se hráli s reálným nástrojem. Je maximálně bezpečná, vyrobená z kvalitního materiálu, se sametově jemným povrchem. Chlapecká elektronická hračka je vhodná již od 3 let. Dětská pila je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co vše je potřeba na různé opravy.

Malí výmyselníci se velmi rádi hrají s pracovními nástroji, protože se při takové hře cítí jako dospělí. Je zapotřebí vést nejmenší děti ke hře na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke skutečnému světu, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské elektronické pily se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato pěkná opravářská hračka pro kluky Smoby s originálním designem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé. Barevné hračky upoutají každé dítě, proto jsou hračky Smoby nejlepším dárkem pro nejmenší děti. Tento úžasný set dílničky a dětské elektrické pily přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*26*75 cm
Celková výška75 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,17 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...