Set pracovní dílna Black&Decker elektronická Smoby a traktor Builder Max s bagrem a nakladačem

Popis produktu

Který kluk nemiluje hry na stavaře, opraváře či traktoristy? Tento set hraček Smoby je splněným snem každého kluka. Najdete v něm pracovní dílnu Black&Decker, která je bohatě vybavena a také traktor na šlapání s bagrem Bulider Max. Realistický design, propracované detaily a zajímavé doplňky dělají dílnu i traktor těmi nejlepšími hračkami pro všechny malé rošťáky. Traktor na šlapání krásně doplňuje pracovní dílnu pro chlapce. Výhodná cena setu 2 hraček potěší vás i vaši peněženku.

Pracovní dílna pro děti Black&Decker Smoby s vrtačkou a skládacím autíčkem

Dílna Black&Decker je úžasná elektronická hračka pro chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě množství funkcí a doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 95 doplňky najdete 7 nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, mechanickou vrtačku, stavebnici auta. Elektronická pila se spustí po stisknutí tlačítka, obsahuje i několik dalších pracovních zvuků. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce má 4 stabilní nohy z kvalitního plastu s hladkým povrchem. K hračce se dají stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS. Funguje na 1 baterii CR2032, která je součástí balení.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Dětský traktor na šlapání Builder Max Stavbař Smoby s bagrem a nakladačem oranžový

Traktor Smoby je splněným snem každého kluka. Je to jedinečný dětský traktor, který v sobě spojuje traktor s přívěsem, bagrem a nakladačem. Má robustní konstrukci a vyroben je z těch nejkvalitnějších materiálů, proto dětem vydrží dlouhá léta. Je vhodný pro děti od 3 let. Dětský traktor je na šlapání, kola jsou ovládaná volantem. Na volantu je klakson, kterým malý traktorista ohlašuje svůj příjezd. Jízda na dětském traktoru je velmi pohodlná díky nastavitelnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, děti se neunaví ani během dlouhého sezení.

Dětský stavbařský traktor je doplněn přívěsem v zadní části, což mu dodává ještě realističtější ráz. Zadní vlečka má 2 kolečka, v případě potřeby se dá odpojit. Děti si v ní mohou převážet své hračky nebo stavební či pracovní náklad. Dalším skvělým detailem traktoru je bagrovací lžíce v přední části a funkční nakladač vzadu. Traktor má řetězový pohon, jeho nosnost je 30 kg. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě nesedí vysoko nad zemí. Délka traktoru je 180 cm. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládána pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, ale i jemný k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Set dětské pracovní dílny a traktoru na šlapání s bagrem a nakladačem je dokonalá sada hraček pro všechny kluky od 3 let. Sadu hraček vám nabízíme ve zvýhodněné ceně.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,42 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné