Set pracovní dílna Black+Decker Smoby s vrtačkou a elektronický trenažér Auta V8 Driver a benzínová pumpa

Popis produktu

Set hraček dětská pracovní dílna Black+Decker a elektronický trenažér Auta V8 Driver s benzínovou pumpu s elektronickými funkcemi je perfektní sada hraček, která se hodí pro všechny kluky od 3 let. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností během her vašich ratolestí. Realistický design, propracované detaily a velké množství doplňků dělají dílnu Black+Decker opravdu jedinečnou a originální. Trenažér, který simuluje jízdu na autě, potěší všechny závodníky a rovněž tak i benzínová pumpa, díky které kdykoli natankují.

Pracovní dílna pro děti Black+Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a autíčkem

Smoby pracovní dílna Black+Decker je úžasná pracovní hračka pro chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě množství zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi 92 doplňky najdete 7 pracovních nástrojů jako kladivo, šroubovák, kleště, klíče a pilu, 20 šroubů, mechanickou vrtačku, stavebnici auta, která se dá poskládat na různé způsoby. Kromě oprav se děti mohou zahrát i skládáním oranžového autíčka. Na dílně pro chlapce najdete řadu úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro chlapce je vyroben z jemného, ​​ale pevného a kvalitního plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračce se dají stáhnout zdarma zábavné aplikace pro Android a IOS.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když se děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro chlapce Smoby s originálním designem.

Trenažér Flash McQueen Cars XRS Smoby

Smoby trenažér Auta 3 V8 Driver je skvělý elektronický simulátor závodů, který je vhodný pro chlapce od 3 let. Dětský Autotrenažér s motivem oblíbené pohádky Auta 3 je fantastická hračka pro malé závodníky a všechny milovníky ježdění a aut. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Kluci se na trenažéru zabaví dlouhou dobu, protože v sobě zahrnuje množství funkcí. Patří k nim: elektronický volant, mechanické pedály, barevný podsvícený displej, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Dohromady vydává trenažér více než 10 různých zvuků. Na palubní desce je displej zobrazující mapu závodní trasy. Dále je tam tachometr, tlačítka na zapnutí světel, klakson, zrychlení. Navíc je v balení i držák na smartphone, který lze snadno upevnit na palubní desku.

Chlapecký trenažér je vynikající replikou jízdy autem, během níž se chlapci budou cítit jako profesionální závodníci. Chlapci se při jízdě na trenažéru cítí jako v kabině opravdového závodního auta. Sedačka v trenažéru je velmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, dá se nastavit do 3 poloh. Přizpůsobí se výšce dítěte, aby sedělo během ježdění maximálně pohodlně. Celý trenažér je laděn v červené, černé a šedé barvě, které jsou typické pro pohádku Auta 3. Dětský trenažér Auta 3 V8 Driver je velmi zábavná hračka, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí.

Benzínová pumpa Auta 3 Smoby elektronická se zvukmi a světlem červená

Elektronická dětská benzínová pumpa Auta 3 Smoby je originální hračka určená pro všechny děti od 3 let, hlavně chlapce, kteří milují hry s autíčky. Benzínová pumpa pro děti je vyhotovena v oblíbeném červeno-černém designu s motivem Aut, moderní animované pohádky, kterou znají děti po celém světě.

Tankovací pistole poslouží každému malému řidiči, aby si bezpečně doplnil benzín do nádrže a mohl se těšit na další skvělou jízdu. Po každém tankování však nesmí zapomenout odložit tankovací pistoli zpět do držáku, v souladu s bezpečnostními předpisy. Praktický a přehledný dětský displej na benzínové pumpě vašemu závodníkovi ukáže, kolik bude muset zaplatit za natankovaný benzín. O starosti s placením se postará přiložená platební karta, díky které může malý rošťák pokračovat v rychlé jízdě dál.

Benzínová pumpa od francouzskéspolečnosti Smoby pomůže chlapci i při kontrole technického sravu vozidel. Na dětské pumpě chlapeček najde přenosný elektronický kontrolní modul, který může snadno složit a jít k autíčku zkontrolovat, zda jsou všechny parametry v pořádku. Kontrolní modul svítí a vydává realitstické zvuky Bip, Bip, Bip, které budou chlapečka informovat o přesném technickém stavu vozidla a zda splňuje bezpečnostní standardy. Manuálně ovládané kontrolky pro kapacitu baterie, funkčnosti světel nebo hladinu oleje naučí malého závodníka, jaká je norma pro spolehlivý chod vozidla.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, proto všechny hračky splňují všechna kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení49*16*76 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,05 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...